Юнацький склад “Урагану” двічі розгромив однолітків з Одеси

“Дракони” без проблем обіграли “чорноморців”.

У першому матчі на майданчику Муніципального ФОЦ юні “дракони” поклали переможний початок ще у першому таймі. Влучні удари Павла Скіцка та Андрія Дрекала дозволили господарям піти на перерву лідерами – 2:0. Після відпочинку ці ж футзалісти оформили по дублю, а Андрій Афтанас підбив остаточну перемогу з рахунком 5:0.

“Ураган” U-17 Івано-Франківськ – “Black Sea-PSV” U-17 Одеса – 5:0 (2:0)
 Скіцко (6, 21), Дрекало (8, 27), Афтанас (29)
“Ураган”: Драчук (Біловусяк, 32) – Афтанас, Федик, Скіцко (к), Запорожан – Дрекало, Кривко, Франчук, Солодчук. Головний тренер: Іван Данилишин.
“Black Sea-PSV”: Бєлімов (к) (Тегляєв, 32) – Андрієнко, Голубець, Діброва, Виноградський – Гасяк, Торшин, Романенко, Лагола, Морозюк. Головний тренер: Олександр Гірка.
Попередження: Бєлімов (32)

У другому матчі “дракони” до перерви зуміли відзначитись чотири рази, тоді як гості відповіли лише одним влучним ударом – 4:1. А от у другій половині довели свою повну перевагу над суперниками з Одеси, забивши сім м’ячів – у підсумку, 11:1 на користь “Урагану”. Пента-триком у зустрічі відзначився Даміан Запорожан, який після звітного туру очолив рейтинг бомбардирів Юнацької Екстра-ліги, дубль в активі Андрія Дрекала, тоді як Дмитро Федик, Ілля Солодчук та Олег Кривко по одному разу вражали ворота суперників.

“Ураган” U-17 Івано-Франківськ – “Black Sea-PSV” U-17 Одеса – 11:1 (4:1)
Запорожан (2, 8, 21, 30, 34), Дрекало (3, 35), Морозюк (18, аг), Федик (22), Солодчук (35), Кривко (36) – Федик (5, аг)
“Black Sea-PSV”: Тегляєв (к) – Андрієнко, Діброва, Виноградський, Лагола – Гасяк, Торшин, Романенко, Морозюк. Головний тренер: Олександр Гірка.

За підсумками туру “Ураган” продовжує очолювати турнірну таблицю Юнацької Екстра-ліги, здобувши 43 залікові пункти у дванадцяти зіграних зустрічах.