ЄЮОФ: Василь Коржук у ТОП-50 у слаломі

Інші Олімпійські види

У другий змагальний день Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який триває у фінському місті Вуокатті, у боротьбу вступили прикарпатські спортсмени.

У змаганнях з чоловічого слалому виступив гірськолижник Василь Коржук. За підсумком двох спроб наш земляк показав 50-й результат, ставши при цьому найкращим з українців. Ще один наш краянин біатлоніст Михайло Хміль стартував 14-м в спринті і з чотирма промахами на вогневому рубежі у підсумку фінішував на 51-ій позиції. Третій представник Прикарпаття стрибун Денис Цвєтков у перший змагальний день провів офіційне тренування в дисципліні HS-100. За підсумком двох спроби Цвєтков фінішував на 39-ій позиції.

У третій змагальний день, 23-го березня, Денис Цвєтков виступить у змаганнях з дисципліни HS-100. Початок заїздів орієнтовно о 14:00. Натомість Василь Коржук проведе кваліфікацію Кубка FIS зі слалому, який відбудеться у рамках фестивалю. Початок о 14:00.