Віктор Голіней – чемпіон Європи з пауерліфтингу

Важка атлетика

Окрім тріумфу серед юніорів, маємо ще одного чемпіона Європи з пауерліфтингу і серед дорослих.

У дорослому турнірі найкращим став спортсмен з Коломиї Віктор Голіней. Наш земляк у категорії понад 120 кг став чемпіоном Європи з сумою триборства 1100 кг та зібрав повний комплект малих золотих медалей! 420 кг у присіданні, 322,5 у жимі та 357,5 кг у тязі! Підготували чемпіона В. П. Грицко та А. В. Литвин.

Таким чином, прикарпатські спортсмени на чемпіонаті Європи у чеській Пльзені вибороли чотири золоті нагороди. Окрім Віктора Голінея, чемпіонами Європи серед юніорів стали Вікторія Костюк (понад 84 кг) та Дмитро Голіней (до 120 кг), а також Іванна Голіней у ваговій категорії до 76 кг.

Результати прикарпатських спортсменів на чемпіонаті Європи:
1 місце серед дівчат (до 76 кг) – Іванна Голіней:
присідання – 145 кг (1 місце), жим лежачи – 85 кг (2 місце), тяга – 130 кг (1 місце)
1 місце серед юніорок (понад 84 кг) – Вікторія Костюк:
присідання – 210 кг (1 місце), жим лежачи – 115 кг (2 місце), тяга – 165 кг (2 місце
1 місце серед юніорів (до 120 кг) – Дмитро Голіней:
присідання – 320 кг (1 місце), жим лежачи – 222,5 кг (2 місце), тяга – 307,5 кг (1 місце
1 місце серед дорослих (понад 120 кг) – Віктор Голіней:
присідання – 420 кг (1 місце), жим лежачи – 322,5 кг (1 місце), тяга – 357,5 кг (1 місце)