СДЮСШОР “Прикарпаття” U-14 – переможець благодійного турніру в Івано-Франківську

3-4 червня на штучному полі Академії НФК “Ураган” відбувся благодійний юнацький турнір з футболу на підтримку Збройних Сил України.

Організатором турніру серед гравців 2008-го р. н. стала Футбольна Академія Прикарпаття. До участі у турнірі долучились 10 команд з Івано-Франківська та Івано-Франківської області, а також із Закарпаття. Команди-учасники змагались впродовж двох днів на базі Академії НФК “Ураган”.

Без жодної поразки турнірну дистанції подолали футболісти СДЮСШОР “Прикарпаття” U-14 (тренер – Валентин Москвін), а у фіналі завдяки єдиному голу Максима Гродзінського обіграли ФК “Латориця-Сусково” із Закарпаття – 1:0. Третя сходинка також за вихованцями СДЮСШОР “Прикарпаття” – команда 2009-го р. н. (тренер – Петро Русак) у матчі за “бронзу” перемогла “Ліцей-Вікторію” з рахунком 3:0.

Загалом на турнірі вдалось зібрати понад 10 тисяч гривень. Їх керівництво ФА Прикарпаття переказало на потреби наших захисників та захисниць.

Призери Благодійного юнацького турніру на підтримку ЗСУ серед команд категорії U-14: