Троє боксерів з Прикарпаття вибороли нагороди міжнародного турніру в Угорщині

Бокс

24 українці – тринадцять хлопців та одинадцять дівчат – зійшли на п’єдестал одного з найстаріших в Європі боксерських турнірів Bornemissza, який вже 71 рік поспіль проводиться в угорському Егері.

Всього збірна України виборола 24 (!) медалі різного ґатунку та стала першою у загальнокомандному заліку. Загалом у турнірі взяли участь представники 13 країн з Європи та Азії.

До тріумфу “синьо-жовтих” долучились і юні боксери з Прикарпаття. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали долинянин Денис Роздольський (до 57 кг) та представниця Коломийщини Ірина Луцак (понад 81 кг). Третю нагороду для Івано-Франківщини виборов ще один представник долинської школи боксу Владислав Кондратюк, що задовільнився “сріблом” у ваговій категорії до 48 кг.