Юнацька збірна України трощить бельгійців

Юнацька збірна України U-19 провела свій другий поєдинок у рамках відбору на Євро-2022. Суперником наших хлопців стала збірна Бельгії. Ще до перерви українці забезпечили собі комфортні 6:0, а в другому таймі довели матч до розгромної перемоги – 11:0!

Найбільше до тріумфу “синьо-жовтих” долучився “ураганівець” Андрій Британ, що відзначився хет-триком! По одному автографу у воротах бельгійців залишили Олександр Дичук та Андрій Ткачук, тоді як Микола Гуйван відіграв перший тайм і залишив свої володіння “сухими”.

Бельгія (U-19) – Україна (U-19) – 0:11 (0:6)

Голи: Калашник (6), Квасній (9), Британ (14, 18, 32), Дичук (18), Ткачук (19), Скибчик (24), Малиновський (29), Сметаненко (39, 40)

Україна: Гуйван (Дяченко, 21) – Квасній, Дичук (к), Британ, Калашник – Сметаненко, Скибчик, Семенченко, Малиновський – Ткачук, Лутай.

Юнацька збірна України (U-19) за підсумками двох ігрових днів стає восьмим учасником фінальної частини Євро-2022.

Окрім України, на Євро також зіграють збірні Іспанії, Хорватії, Португалії, Польщі, Франції, Румунії та Італії.