Ганна Шевчук фінішувала у ТОП-20 чемпіонату світу з легкої атлетики

Легка атлетика

Перші два комплекти медалей чемпіонату світу-2022 з легкої атлетики розіграли у спортивній ходьбі.

Саме у цій дисципліні відбулися два фінали у перший змагальний день: спершу дистанцію 20 км подолали жінки, а тоді – чоловіки.

Україна була представлена в жіночій спортивній ходьбі: Людмила Оляновська, прикарпатська скороходка Ганна Шевчук та Олена Собчук змагалися на дистанції 20 км.

На перших кілометрах дистанції у групі лідерів йшли Шевчук та Оляновська, але Людмила після 5 стартових кілометрів зійшла з дистанції. Ганна Шевчук перші 10 км пройшла у групі переслідувачок, трималася на відстані близько 40 секунд від лідерок.

На другій половині дистанції відставання Шевчук від лідерок збільшувалося, але вона продовжувала йти у топ-10. У підсумку, Ганна Шевчук фінішувала 12-ю, на останніх кілометрах її обійшла Олена Собчук – українка фінішувала 11-ю.

“Золото” сенсаційно дісталося Кімберлі Гарсії Леон, яка встановила національний рекорд Перу на дистанції. Ця медаль також стала першою в історії Перу загалом на чемпіонатах світу з легкої атлетики.

1 thought on “Ганна Шевчук фінішувала у ТОП-20 чемпіонату світу з легкої атлетики