ДЮФК “Ніка-05” – срібний призер Кубка ДЮСШ “Карпати”

3-4 серпня у Львові розпочалась серія дитячо-юнацьких турнірів “Кубок ДЮСШ “Карпати”.

У стартовому турнірі на львівському стадіоні “Школярик” зіграли юні футболісти 2013-го року народження. Всього на старт вийшли 16 команд з п’яти областей – Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської та Хмельницької областей. Івано-Франківщину представляли юні вихованці ДЮФК “Ніка-05”, ФК “Ліцей-Вікторія” та Академії НФК “Ураган”.

Найкраще на турнірі виступили юні вихованці ДЮФК “Ніка-05” (тренер – Іван Андрусяк). Франківці впевнено подолали груповий етап, здобувши три перемоги. Далі на шляху до фіналу команда обіграла ДЮСШ-1 Хмельницький (4:1) та рівненський “Верес” (9:3). А от в головному матчі турніру юні вихованці Івана Андрусяка програли одноліткам з львівського “Руху” – 1:3.

Третю сходинку на турнірі здобули футболісти ФК “Ліцей-Вікторії”, які у матчі за “бронзу” обіграли рівненський “Верес”. Третій представник Івано-Франківщини Академія НФК “Ураган” пробилась до чвертьфіналу і в підсумку фінішувала на восьмій позиції.