Людмила Лузан – чемпіонка світу з веслування на каное!

Олімпійські види ТОП

Урожайним видався перший день фіналів для прикарпатської веслувальниці Людмили Лузан.

Суботній день для Людмили розпочався із фінального заїзду каное-двійки разом з Анастасією Четверіковою. Наші дівчата на дистанції 500 м стали другими, програвши парі з Китаю трохи більше двох секунд. Таким чином, веслувальниці стали срібними призерками чемпіонату світу.

Згодом на Лузан очікував вже інший фінал – цього разу одиночний заїзд на дистанції 1 000 м. Тут наша спортсменка підтвердила свій високий клас, показавши найкращий результат і випередивши силійку Марію Маільярд на більш ніж дві секунди – 4.47,90 хв. Це “золото” стало першим для Лузан в одиночних змаганнях на чемпіонатах світу.

Українська каное-двійка стала другою на чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное. Людмила Лузан та Анастасія Четверікова продемонстрували другий час у фінальному запливі на 500 метрів. Найкращими стали спортсменки зі збірної Китаю, бронзу здобули угорки. Раніше чоловіча байдарка-четвірка виграла бронзу ЧС.

3. Анніка Лоске (Німеччина) – 4.51,46.

Завтра на прикарпатську веслувальницю очікує не менш насичений день, адже Людмила візьме участь у чотирьох (!) фіналах. Спочатку спортсменка боротиметься на дистанціях 200 м та 500 м, далі виступить у мікст-парі разом з Павлом Алтуховим і завершить чемпіонат світу у заїздї четвірки.

7 серпня (неділя)
17:11 Каное-одиночка (жінки), 200 м
17:44 Каное-одиночка (жінки), 500 м
19:11 Каное-двійка (мікст), 500 м – Людмила Лузан та Павло Алтухов
19:40 Каное-четвірка (жінки), 500 м – Анастасія Горлова, Людмила Лузан, Людмила Кукліновська та Анастасія Четверікова

2 thoughts on “Людмила Лузан – чемпіонка світу з веслування на каное!