Вихованці Академії НФК “Ураган” вдало виступили на престижному турнірі Leo Cup

Футбол

На базі Академії ФК “Рух” у Винниках відбувся черговий триденний турнір «Leo Cup».

У період 26-28 серпня змагання проходили серед дітей 2012 р.н. Всього на старт вийшли 32 команди, серед яких і дві команди вихованців Академії НФК “Ураган” (тренер – Роман Тимчишин).

Спершу команди зіграли матчі групового етапу, за результатами яких були розподілені у GOLDEN або SILVER ліги.

Результати групового етапу (1 день):
«Ураган-2» – «Рух» Львів – 0:5
«Ураган-2» – «Нива» Вінниця – 2:3
«Ураган-2» – «Верес» Рівне – 4:1
«Ураган» – «Незламні» Харків – 5:1
«Ураган» – «Рух-13» Львів – 9:1
«Ураган» – «Скала» Стрий – 1:2

Після першого ігрового дня «Ураган» увійшов у GOLDEN лігу, тоді як «Ураган-2» потрапив до у SILVER ліги.

Результати ІІ групового етапу (2 день):

GOLDEN ліга:
«Ураган» – «Чемпіон» Тернопіль – 3:0
«Ураган» – «Жидачів» – 0:1
«Ураган» – «Нива» Вінниця – 4:0

SILVER ліга:
«Ураган-2» – «Сихівські Ангели» Львів – 1:0
«Ураган-2» – «Енергетик» Добротвір – 5:2
«Ураган-2» – «Скала» Стрий – 3:0

За підсумками ІІ групового етапу обидві команди “Урагану” фінішували першими у своїх квартетах і продовжили боротьбу у півфіналі своїх ліг.

У півфіналі GOLDEN ліги «дракончики» зуміли з легкістю обіграти київський “Локомотив” з рахунком 4:1, тоді як «Ураган-2» у рамках SILVER ліги з таким же рахунком програв «Рух-40-13». У матчі за 3 місце SILVER ліги «Ураган-2» святкував перемогу в опонентів хмельницької команди «Viva-Cup» з рахунком 4:1. Натомість «Ураган» у фінальному матчі GOLDEN ліги програв команді АФ «Рух» зі Львова – 1:4.

Результати ІІ групового етапу (3 день):

GOLDEN ліга:
Півфінал: «Ураган» – «Локомотив» Київ – 4:1
Фінал: АФ “Рух” Львів – «Ураган» – 4:1

SILVER ліга:
Півфінал: «Ураган-2» – АФ “Рух-40-13” Львів – 1:4
Матч за 3 місце: «Ураган-2» – «Viva-Cup» Хмельницький – 1:4

Здобули «ураганівці» багато індивідуальних нагород, а саме:
Кращий гравець команди GOLDEN ліги – Підручний Владислав.
Кращий півзахисник команди GOLDEN ліги – Козак Даниїл.
Кращий гравець команди SILVER ліги – Андрущенко Олександр.
Кращий воротар команди SILVER ліги – Геряк Маркіян.
Кращий тренер всього турніру – Тимчишин Роман!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.