Коломийські важкоатлети вибороли нагороди юнацького чемпіонату світу

Важка атлетика

З 27 серпня в столиці Туреччини стартував чемпіонат Світу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок з пауерліфтингу.

Коломийські спортсмени, вихованці Івано-Франківській ДЮСШ №2 обласної ради та ФСК “Локомотив” здобули три нагороди – одну золоту та дві срібні.

Чемпіоном світу серед юніорів став Дмитро Голіней (вагова категорія до 120 кг), який за результатами триборства показав вагу 872,5 кг (присідання – 360 кг/1 місце, жим лежачи – 215 кг/3 місце, станова тяга – 297,5 кг/2 місце). Тренується спортсмен під керівництвом Анни Литвин.

Серед дівчат Іванна Голіней виборола срібну нагороду у ваговій категорії до 76 кг (присідання – 166 кг/3 місце, жим лежачи – 95 кг/3 місце, станова тяга 147,5 кг/1 місце, сума триборства – 397,5 кг). Тренує спортсменку Василь Грицко.

Третю медаль для Прикарпаття принесла Вікторія Костюк (вагова категорія понад 84 кг), яка виборола “срібло” серед юніорок (присідання – 210 кг/3 місце, жим лежачи – 100 кг/3 місце, станова тяга – 167,5 кг/1 місце, сума триборства – 477,5 кг). Тренується спортсменка під керівництвом Миколи Чабана.