“Колос” Цінева – володар Кубка Калуського району 2021/22

Арбітр – Добрянський Я., асистенти – Барко В., Пихней І.
“Колос” Цінева – ФК Студінка – 0:0. по пен 11:10
“Колос”: Халус, Вовчук, Стасів, Мигович, Кузьмин, Локатир, Джус, Лунів, Гутак, Надрага. (Кажук, 57, Дяків, 87), Халусяк.
ФК Студінка: Жаб’як, Мазур, Магас, Басараб (Гнатківський, 46, Чижевський, 90+4), Козій, Сенів, Заріцький, Баранович, Лазар, Минай, Петрина (Бусел, 83)
Попередження – Халусяк В. 90′, Лунів В. 120.
Серія пенальті: 1:0 – Гутак, 1:0 – Сенів (повз), 2:0 – Кузьмин, 2:1 – Чижевський, 2:1 – Джус (повз), 2:2 – Заріцький, 3:2 – Мигович, 3:3 – Минай, 4:3 – Халусяк, 4:4 – Лазар, 5:4 – Локатир, 5:5 – Бусел, 6:5 – Лунів, 6:6 – Козій, 7:6 – Стасів, 7:7 – Баранович, 8:7 – Вовчук, 8:8 – Мазур, 9:8 – Дяків, 9:9 – Жаб’як, 10:0 – Халус, 10:10 – Магас, 11:10 – Гутак, 11:10 – Сенів (воротар).

Сам матч розпочався з атакувальних дій обидвох команд – на штрафний удар від Басараба Михайла відповів Халусяк Василь який не зміг як слід пробити по м’ячу перебуваючи у воротарському майданчику суперника. З плином стартових хвилин гра перемістилася в середину поля. Обидві команди з поперемінним успіхом переходили центр поля. Але до ударів по воротах справа не доходила. Після одного з сольних проходів небезпечно пробивав Лунів Василь, однак воротар суперника зреагував на цей постріл. На цей удар Студінка відповіла одразу трьома небезпечними ударами – з-за меж штрафного майданчика пробивав Лазар, зі штрафного Сенів та головою Петрина. Два удари пройшли повз ворота, ще одного разу нашу команду врятував Халус. До завершення першого тайму команди ще по декілька разів пробивали повз ворота одна одної. Але до зміни рахунку ці удари не привели.

Стартові 15-ть хвилин другого тайму були схожими з кінцівкою першого, команди безуспішно атакували ворота одна одної. На 67-ій хвилині нашу команду врятувала уже перекладина. 90-та хвилина – небезпечно пробивав Халусяк Василь, але м’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки воріт. На цьому основний час матчу завершено. 0:0 і на команди очікували два екстра тайми.

Перший екстра тайм активніше розпочала Студінка, як результат два небезпечні моменти біля наших воріт. У першому випадку впевнено зіграв наш голкіпер, а в другому м’яч пролетів повз стійку. Відповідь нашої команди незабарилася – Джус Мар’ян влучив у перекладину зі штрафного.

На 118 хвилині матчу м’яч все ж таки побував у наших воротах, але арбітр матчу відмінив взяття воріт. А згодом дав свисток про завершення матчу. Як і минулого року все вирішилось у серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів.

Забігаючи наперед слід зауважити що команди пробивали свої удари уже по другому колу. І тут стійкішим виявися наш голкіпер, Петро зміг парирувати вирішалий удар Сеніва Віталія. Тим самим принісши нашій команді перемогу, а з нею і звання Володаря Кубка Калуського району, сезону 2021/22 р.р.

На цій мажорній ноті цей футбольний сезон завершено. Уже згодом стартує новий футбольний рік. Але це уже зовсім інша історія.