Райони. Коломийщина: на старт вийдуть 34 команди

Футбол

Слідом за змаганнями обласного рівня беруть старт і районні турніри.

У цьогорічному чемпіонаті Коломийщини змагатимуться 34 команди, які будуть розподілені на три групи за територіальним принципом, пише SPORT.IF.UA. Старт нового сезону запланований вже на найближчу неділю, 18-го вересня. Варто відзначити, що не зіграють у новому сезоні минулорічні учасники Кубка чемпіонів міст та районів області від Коломийщини – видинівський “Прут” (чвертьфіналіст розіграшу), ФК “Будилів” та корнівська “Ватра”.

Група А

Склад учасників:
1. Вікторія (Велика Кам’янка)
2. ДОЗ (Коломия)
3. Довбушівець (Печеніжин)
4. Підгір’я (Іванівці)
5. ФК Голосків
6. ФК Лісна Слобідка
7. ФК Мишин
8. ФК Отинія
9. ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин)
10. Княгинин (Підгайчики)

Наступні матчі:
1 тур (18.09.2022, неділя)
Довбушівець (Печеніжин) – Княгинин (Підгайчики)
ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) – ФК Отинія
Підгір’я (Іванівці) – ФК Лісна Слобідка
ДОЗ (Коломия) – ФК Голосків
Вікторія (Велика Кам’янка) – ФК Мишин

Група Б

Склад учасників:
1. Єдність (Балинці)
2. Колос (Белелуя)
3. Колос (Красноставці)
4. Покуття (Підвисоке)
5. Прут (Прутівка)
6. Рибниця (Новоселиця)
7. ФК Борщів
8. ФК Вовки (Вовчківці)
9. ФК Ганьківці
10. ФК Стецева
11. Факел (Троїця)
12. Черемош (Залуччя)

Наступні матчі:
1 тур (18.09.2022, неділя)
Факел (Троїця) – ФК Ганьківці
Прут (Прутівка) – ФК Борщів
Єдність (Балинці) – Рибниця (Новоселиця)
Колос (Белелуя) – ФК Вовки (Вовчківці)
Черемош (Залуччя) – Покуття (Підвисоке)
Колос (Красноставці) – ФК Стецева

Група В

Склад учасників:
1. Колос (Чернятин)
2. Скали (Чортовець)
3. Перспектив (Рашків)
4. Альянс (Далешове)
5. Вихор (Тишківці)
6. Старт (Старий Гвіздець)
7. ФК Вікно
8. ФК Семенівка
9. Яспіль (Ясенів-Пільний)
10. Дністер (Городниця)
11. ФК Торговиця
12. Дністер (Копачинці)

Наступні матчі:
1 тур (18.09.2022, неділя)
Колос (Чернятин) – Скали (Чортовець)
Перспектив (Рашків) – Альянс (Далешове)
Вихор (Тишківці) – Старт (Старий Гвіздець)
ФК Вікно – ФК Семенівка
Яспіль (Ясенів-Пільний) – Дністер (Городниця)
ФК Торговиця – Дністер (Копачинці)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.