Наталія Стребкова – чемпіонка України з легкої атлетики

Легка атлетика ТОП

9-11 вересня на стадіоні «Авангард» у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, в якому взяли участь понад 440 спортсменів з 24 областей країни та міста Києва.

Івано-Франківська область була представлена на цих змаганнях 11 атлетами (вісьмома чоловіками й трьома жінками), з яких лише 20-річна коломиянка Тетяна Харащук здобула дві бронзові медалі у бігу на 200 і 400 м. Щоправда, її досягнення перевершила наша землячка, вихованка ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради 27-річна Наталія Стребкова зі Студінки, яка уже віддавна представляє на всеукраїнських змаганнях Тернопільську область. Вона стала чемпіонкою України з бігу на 3000 метрів з перешкодами, прибувши до Луцька з Цюріха, де ще 8 вересня виступала на цій дистанції у фіналі «Діамантової ліги». Наталія Стебкова впевнено посіла перше місце, випередивши аж на 26 секунд свою найближчу переслідувачку – вихованку Бережанської ДЮСШ Тетяну Когут.

У складі збірної Івано-Франківської області також вдало виступили на чемпіонаті України, увійшовши до ТОП-10 у своїх дисциплінах, вихованці калуських тренерів з легкої атлетики Миколи Шевчука і Миколи Богоносюка відповідно 39-річний Ігор Гелетій та 19-річна Анна Проданчук. Ігор посів 7 місце у бігу на 10000 метрів, а Анна – дев’яте місце у бігу на 1500 метрів.

Нафтохімік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *