Артур Микитишин – гравець ФК “Кривбас”

Криворізький ФК «Кривбас» продовжує роботу на трансферному ринку.

Раді вам представити новачка нашої команди. Червоно-білі футболку одягнув 19-річний крайній півзахисник юнацької збірної України (U-19) Артур Микитишин. Талановитий гравець орендований у донецького «Шахтаря» строком на 1 рік без права викупу.

Артур Микитишин народився 14 липня 2003 року в селі Тисменичани Івано-Франківської області. Зріст – 177 см, вага – 73 кг. У «Кривбасі» буде виступати під номером 20. Розпочав займатись футболом в команді рідного села «Арсенал», яка виступала у юнацьких обласних змаганнях.

В ДЮФЛУ захищав кольори «Скали» Моршин та «ВІК-Волині» Володимир. У 2019 році приєднався до Академії ФК «Шахтар» Донецьк, де грав за юнацьку та молодіжну команди клубу. У 2021 році відправився у оренду в «Маріуполь», де виступав півроку.

Професійна карʼєра:

«Шахтар» U-19 Донецьк (2020-2021, 2022) – 21 матч/10 голів, «Шахтар» U-21 Донецьк (2020-2021) – 16/3, «Маріуполь» (2021-2022) – 13/1, «Керюлеті» Будапешт, Угорщина (2022) – 4.

Збірна України: U-17 (2019-2020) – 13 матчів/2 голи, U-19 (2021-2022) – 6.

Дебют в УПЛ – 1 серпня 2021 року в матчі 2 туру «Маріуполь» – «Десна» (1:2), де Микитишин зіграв 33 хвилини. Дебютний та поки єдиний гол в УПЛ – в матчі 5 туру «Маріуполь» – «Зоря» (2:3). Артур на 89 хвилині класним обвідним ударом зробив рахунок 3:4.

У новому сезоні-2022/2023 встиг провести 4 поєдинки за «Шахтар» U-19 у юнацькому чемпіонаті УПЛ, забив 1 гол (у ворота «Кривбасу» U-19 – 5:1). Загалом провів 247 хвилин на полі, 1 попередження у пасиві.

ФК «Кривбас» вітає Микитишина у нашій великій червоно-білій родині. Бажаємо прогресувати разом із криворізьким клубом.