Франківські “Батяри” перемогли на “Кубку Лева 2022”

В суботу, 24 вересня, на полях спорткомплексу МБМ у Винниках відбувся благодійний футзальний турнір “Кубок Лева 2022” на підтримку ЗСУ, традиційний щорічний турнір, який організовує львівська команда ЗАТЯТІ.

Похмура, дощова погода, котра панувала на  Львівщині останнім часом, на вихідні зробила паузу. В суботу, нарешті виглянуло сонце, трохи потепліло. Це друзі, котрі з’їхались до Львова зі всієї України, привезли добрий настрій, теплі обійми, щире бажання позмагатись на футбольному полі. 🙂

В групі А, як виявилось згодом, жереб звів чотири майже однакові за силою команди. “Стрілець”,  “Місцеві Леви”, “ЗАТЯТІ” та “Батяри” демонстрували хороший футбол. Тож доля путівок до півфіналів турніру у цій групі вирішилась у останній грі. Для цього довелося рахувати різницю забитих та пропущених голів у “ЗАТЯТИХ” та “Батярів”.

В групі В фіналісти попереднього турніру в Івано-Франківську, винниківські HIMARS, впевнено посіли першу сходинку, другими доволі несподівано стали РАДОВЕНЧИКИ з Рівного. Причому другу сходинку вони забронювали ще за тур до завершення групового етапу.

Перший півфінал між командами “Стрілець” (Стрілки) та “Радовенчики” (Рівне) приніс першу сенсацію. Молоді стрільці, котрі демонстрували надзвичайно потужну гру в групі, нічого не змогли вдіяти із надійним захистом рівнян, а воротар з Рівного став героєм цього поєдинку. Нічия 1-1 в основний час, в серії пенальті “стрільці” один раз не влучили, рівняни ж били бездоганно! 4-5 в серії на користь “Радовенчиків”. 🙂

Другий півфінал між HIMARS та “Батярами” також тримав у напрузі до останньої хвилини. Бо лише тоді, за нічийного перебігу гри, з гострими моментами біля обидвох воріт, франківці зуміли пробити голкіпера команди з Винників та зробити рахунок 2-1 на свою користь.

В серії пенальті за третє місце перемогли HIMARS. Знову влучання в “молоко” від Стрілок, Винники, натомість, били влучніше та схибили на один раз менше за своїх опонентів.

В фіналі очікувано перемогу здобули “Батяри”. Це в жодному випадку не применшує заслуги команди з Рівного. Однак четверта підряд гра (враховуючи дві заключні в групі) не дозволила “Радовенчикам” продемонструвати свої найкращі якості. На фоні втоми суперника досвідчені “Батяри” використали свої моменти та заслужено здобули свій черговий титул!

Далі був Третій тайм, дружнє спілкування. Час пролетів неймовірно швидко. Але на турнірі жодної хвилини не забували про подвиг наших Воїнів у війні проти росії. Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання… Ділилися новинами від товаришів, котрі зі зброєю в руках захищають Україну. А ще, під час турніру  зібрали для потреб наших Воїнів 33 550 гривень благодійних коштів!

Щиро вдячні всім учасникам змагань. Всім, хто долучився до організації змагань, хто благодійним внеском допоміг ЗСУ. Ми вкотре довели, що РАЗОМ ми – СИЛА! РАЗОМ – до ПЕРЕМОГИ!