«Прикарпаття-ДЮСШ №3» – «Янтарочка» – 1:1 (ВІДЕО)

Підопічні Івана Олійника розписали ще одну мирову із представником Львівщини. Цього разу вийшло вже не так результативно, як з “Рухом” (4:4) – 1:1 з “Янтарочкою”.

Першим вдача посміхнулась господаркам поля. На 64-ій хвилині Христина Ботюк вирішила перевірити пильність голкіперки гостей. М’яч після удару прийняв допомогу перекладини та опинився за спиною Тетяни Домбровської.

Гравчині з Новояворівська одразу кинулись відігруватись і вийшло це доволі швидко – вже за десять хвилин після голу франківчанок рахунок було зрівняно. Інна Буй пройшла флангом і вистрілила в дальній кут із протилежної границі штрафної площі.

«Прикарпаття-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – «Янтарочка» (Новояворівськ) 1:1
Голи: Ботюк (64) – Буй (74)
«Прикарпаття-ДЮСШ №3»: Торконяк Вероніка, Ботюк Христина, Єригіна Вікторія, Сухоряба Олександра, Харащук Ольга, Мугурдінова Інна, Остапів Вікторія, Заморока Марія, Клюба Вікторія (Головчук Наталія, 60), Жолобчук Євгенія (Митрофанова Катерина, 81), Алексійчук Єлизавета
«Янтарочка»: Домбровська Тетяна-Марія, Скіба Руслана, Мороз Ірина, Мисак Орися (Приймак Вероніка, 89), Тахтарова Вікторія (Брунець Анна, 75), Стеца Надія, Конопацька Ілона, Буй Інна, Матвіїшин Стефанія, Король Соломія-Марія (Зозуля Софія-Марія, 89), Кіщак Марта

1 thought on “«Прикарпаття-ДЮСШ №3» – «Янтарочка» – 1:1 (ВІДЕО)