Назар Левицький виборов три “золота” чемпіонату України

Олімпійські види

У місті Мукачево Закарпатської області завершився особистий чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з порушеннями слуху.

Феноменально виступив на цих змаганнях калушанин, заслужений майстер спорту України Назар Левицький, який займається спортивним орієнтуванням під керівництвом відомого на Прикарпатті й в Україні тренера Івано-Франківської ОДЮСШОІ Миколи Коченюка. Наш земляк здобув три золоті медалі на трьох дистанціях, не давши своїх суперникам жодних шансів на перемогу.

До речі, досі ще ніхто на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з порушеннями слуху не вигравав три найвищі нагороди на трьох дистанціях упродовж трьох змагальних днів. Назарові Левицькому це вдалося, чим калуський спортсмен доказав, що є найсильнішим орієнтувальником України.

Також на чемпіонаті України нашу область представляли ще два вихованці Івано-Франківської ОДЮСШОІ – майстер спорту України міжнародного класу Володимир Фодосеєнко та юний талановитий орієнтувальник, кандидат у МСУ Назар Трошко з селища Єзупіль Тисменицького району, який дебютував на цих змаганнях. Володимир здобув «бронзу» на довгій дистанції та посів четверте місце на місце на середній дистанції.

Як повідомив Микола Коченюк, всі троє його вихованців відразу із Закарпаття поїхали до Туреччини, де на зовсім іншій місцевості змагатимуться з відомими спортсменами світового рівня.

Нафтохімік-Калуш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *