“Говерла” перемогла “Запоріжжя”

Баскетбол ТОП

В Луцьку стартував четвертий бабл сезону регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch. У першому матчі ігрового тижня Прикарпаття-Говерла здолав Запоріжжя.

Команда Євгена Мурзіна продемонструвала чудову гру в атаці в першій половині, реалізувавши 7 з 10 триочкових ще до великої перерви. Колектив з Івано-Франківська краще використовував помилки суперника, регулярно знаходячи очки у швидких відривах. Єдиний вдалий відрізок підопічні Кирила Вікторова провела у третій чверті, яку виграли 18:9, але Говерла поставила потужнку крапку наприкінці гри. Вигравши заключну десятихвилинку 23:6, Прикарпаття-Говерла оформив першу перемогу в сезоні — 83:55.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА СТОРІНКИ КОМАНДИ!

Офіційна: Facebook / Instagram

Фан: Facebook / Instagram

Найкращим гравцем матчу став захисник команди з Івано-Франківська Сергій Старцев, в активі якого 16 очок, 7 підбирань та 7 передач. Вдало з лави увійшов форвард Говерли Артем Водолазський, який набрав 14 очок, 6 підбирань та 3 передачі. Тож тепер у Говерли 1 перемога в 3 матчах, а Запоріжжя зазнав 3 поразки в 4 зіграних зустрічах.

9 листопада Прикарпаття-Говерла о 18:00 протистоятиме Старому Луцьку, а Запоріжжя в цей же день о 14:00 зіграє проти БІПИ з Одеси.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

8 листопада. Луць, ОДЮСШ

Запоріжжя — Прикарпаття-Говерла 55:83 (14:21, 17:30, 18:9, 6:23)

Запоріжжя: Морозов 15 + 8 підбирань + 3 передачі + 2 блок-шота, Тельчаров 9 + 6 передач + 3 перехоплення – 5 втрат, Хрисостоміді 6 + 4 підбирання, Головатчик 5 – 4 втрати, Буц 4 + 7 підбирань – 4 втрати — старт, Сорочан 13 + 8 підбирань, Покоєнко 3, Козак 0, Кліманов 0, Дмитренко 0

Говерла: Старцев 16 + 7 підбирань + 7 передач – 3 втрати, Дроздов 11, Чугунов 11 + 6 підбирань, Лонюк 8, Лесик 0 — старт, Водолазський 14 + 6 піддбирань + 3 передачі, Аврахов 11 + 5 підбирань + 4 перехоплення, Тимофійчук 9 – 3 втрати, Гаврилов 3, Музиченко 0, Ожегов 0