Роксолана Кравчук допомогла “Ворсклі” вийти в фінал Кубка України

366 днів. Саме стільки часу на центральному стадіоні Полтави не проводили футбольних матчів національного рівня.

21 листопада 2021 року полтавська «Ворскла» Юрія Максимова вдома впевнено перемогла «Маріуполь» (5:1). Була впевненість, що навесні «зелено-білі» як мінімум вдома покажуть не одну яскраву гру, але все змінило 24 лютого.

Через війну у нашій країні стадіон «Ворскла» імені Олексія Бутовського рік взагалі не був залучений до спорту. Лише через рік та 1 день, 22 листопада, футбол повернувся на арену.

Першим після перерви матчем стало півфінальне протистояння Кубка України з футболу серед жінок, у якому зустрічалися лідери чемпіонату – «Ворскла» протистояла «Кривбасу».

Якщо говорити про саму гру, то попри порожні трибуни емоцій на полі вистачало. Щоправда, перший гол у матчі був забитий лише у другій 45-хвилинці. На 61-й хвилині під час розіграшу кутового захисниця «Ворскли» Роксолана Кравчук уміло зіграла на «другому поверсі», головою перевівши м’яч у кут воріт гостей – 1:0.

«Кривбас» зрівняв рахунок вже під завісу матчу. На 87-й хвилині під час чергового кутового у штрафному майданчику господарів поля захист полтавок допустив помилку, а Амарієль Сонкенг у метушні відправила м’яч у сітку воріт полтавок – 1:1.

Матч перейшов у овертайм, у якому сильнішою виявилась «Ворскла». Перемогу «зелено-білим» принесли влучні удари Ірини Подольської та Роксолани Кравчук. 3:1 – «Ворскла» зіграє у фіналі Кубка України.

Олег ДУБИНА, doa.in.ua

ОГЛЯД МАТЧУ та ПІСЛЯМАТЧЕВІ КОМЕНТАРІ

22 листопада 2022 року. Кубок України-2021/2022. 1/2 фіналу
ЖФК «Ворскла» (Полтава) – ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) – 3:1
 (0:0, 1:1)
Голи: Роксолана Кравчук (61), Ірина Подольська (102, з пенальті), Роксолана Кравчук (107) – Амарієль Сонкенг (87).

ЖФК «Ворскла» (Полтава): 23. Катерина Самсон (71. Дарина Бондарчук, 46), 16. Ірина Котяш, 17. Катерина Корсун, 4. Яна Котик, 29. Ірина Подольська, 25. Анна Петрик, 20. Ольга Осіпян, 5. Вероніка Андрухів, 10. Яна Калініна (к), 9. Вікторія Радіонова, 22. Роксолана Кравчук (21. Ія Андрущак, 112).
Запасні: 18. Алла Герасимчук, 15. Карина Чувилка, 19. Анастасія Забитівська.
Головна тренерка: Наталія Зінченко.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар’я Келюшик, 3. Думітріца Прісекарь, 99. Леся Ольхова, 20. Амарієль Сонкенг, 33. Крістіне Алексанян, 22. Ольга Басанська, 98. Даяна Семків (11. Анна Стєкольщикова, 114), 44. Ольга Бойченко, 88. Діана Бєлякова (8. Юлія Зубар, 100), 7. Віолета Тян, 10. Поліна Янчук.
Запасні: 1. Олександра Кулик, 6. Мозга Любов, 15. Анна Іванова, 19. Ірина Кочнєва, 9. Олена Підгорна.
Головний тренер: Володимир Єфімако.

Попередження: Роксолана Кравчук (42), Ольга Осіпян (63), Дарина Бондарчук (105) – Ольга Бойченко (90+3), Леся Ольхова (102), гл.тр. Володимир Єфімако (116)