“Говерла” зазнала ще однієї поразки в Києві

БІПА-Одеська область здобула впевнену перемогу над Прикарпаття-Говерлою в стартовому матчі дня киїскього баблу Суперліги Parimatch 61:44.

Одесити не надто вдало почали, набравши перші очки з гри лише на шостій хвилині матчу, але потім підопічні Вадима Пудзирея перебудувались в захисті, змусили Прикарпаття-Говерлу більше грати через позиційні атаки і гра вирівнялась. Ще до кінця першої чверті БІПА наздогнала суперника в рахунку, а першу половину гри вона виграла 32:30.

Після великої перерви баскетболісти Прикарпаття-Говерли перестали влучати “свої” кидки, набраши за десятихвилинки 6 і 8 очок відповідно, завдяки чому БІПА впевнено виграла матч.

Найрезультативнішим у переможців став Олександр Рябчук з 14 очками. Відзначимо також Ярослава  Кадигроба з 12 очками та 6 підбираннями. У команди Євгена Мурзіна по 11 очок набрали Сергій Старцев та Артем Водолазський.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Київ, Gymmaxx

БІПА — Прикарпаття-Говерла 61:44 (12:14, 20:16, 15:6, 14:8)

БІПА-Збірна Одеської області-СДЮСШОР ім. Б.Д.Літвака: Шашков 3, Ткаченко 8 + 10 підбирань, Кабацюра 8 + 7 підбирань, Рябчук 14 + 6 підбирань, Кадигроб 12 + 6 підбирань – старт; Унгурян 7 + 8 підбирань, Конєв 6 + 5 підбирань, Свірський 2, Устименко 1, Горячий 0, Малиновський 0, Товкач 0

Прикарпаття-Говерла-КФВ: Лонюк 2 + 5 підбирань – 6 втрат, Старцев 11 + 5 підбирань, Дроздов 2, Лесик 4 + 8 підбирань, Водолазський 11 – старт; Ожегов 6, Чугунов 5 + 7 підбирань, Аврахов 3 + 5 підбирань, Тимофійчук 0, Стецюра 0, Литвинов 0