“ФСУ” – переможець Різдвяного кубка міського голови Надвірної з міні-футболу

В заключний день 2022-го року у Надвірній пройшов традиційний міні-футбольний турнір.

31-го грудня на майданчику СК “Нафтовик” в Надвірній відбувся традиційний Відкритий Різдвяний кубок міського голови на підтримку ЗСУ з міні-футболу. Цьогоріч турнір зібрав рекордну кількість команд – 21 дружину з Надвірнянщини та Івано-Франківська, які змагались за кубковою системою на виліт.

Учасники турніру:
«Бескид», ФК «Надвірна», «Казка», «Торнадо», «Бандерштадт», «Казка-ДЮСШ» (усі – Надвірна), «Лукавець» (Гвізд), ФК «Красна», «Терен» (Лісна Тарновиця), ФК «Лоєва», «Страгора» (Стримба), «Підгір’я» (Назавизів), ФК «Волосів», «Прут» (Делятин), «ФСУ» (Середній Майдан), ФК «Перерісль», «Микуличин» (Яремче), ФК «Ланчин», «Прикарпаття ЗСУ» (Івано-Франківськ), 2-й стрілецький батальйон В.Ч. 1241 Національної гвардії України, Івано-Франківський ОТЦК та СП.

За підсумком міні-футбольних баталій у фіналі зійшлись “ФСУ” та минулорічний переможець надвірнянська “Казка”. Фінал видався напруженим та цікавим, а перемогу в серії пенальті здобули футболісти з Середнього Майдану. Третє місце посів надвірнянський “Бескид”, що обіграв команду Івано-Франківського ОТЦК та СП.