Турнірне становище команд перед баблом в Черкасах (+ розклад матчів)

Баскетбол

Сьогодні в Суперлізі Parimatch стартуватиме черговий ігровий бабл — вперше його прийматимуть Черкаси.

Окрім господарів баблу Черкаських Мавп в ПС Будівельник з 10 по 12 січня гратимуть столичний Київ-Баскет, БК Запоріжжя, Прикарпаття-Говерла, Старий Луцьк та Політехніка-Галичина.

Всі учасники цього баблу знаходяться за межами топ-трійки, але найближчим до лідерів є Київ-Баскет, який до цього баблу підійшов на четвертій позиціїї. В активі команди Володимира Холопова 8 перемог у 12 матчах.

Всі інші команди, які зіграють у Черкасах, мають негативний баланс перемог та поразок. Прикарпаття-Говерла виграв 5 з 12 матчів регулярки та посідає 5 місце, Політехніка-Галичина, зігравши на 2 матчі менше, здобула 4 перемоги в 10 зустрічах. Аутсайдерами сезону залишаються Старий Луцьк-Університет, у якого 2 перемоги та 11 поразок, аналогічний показник у Запоріжжя, а на останньому місці наразі господарі баблу Черкаські Мавпи, які виграли лише один матч та програли 11.

Відзначимо, що два баскетболісти, які гратимуть в Черкасах, увійшли до символічної збірної першої половини сезону Суперліги — це форвард Київ-Баскета Вадим Заплотинський та захисник Говерли Сергій Старцев.

Також у Черкасах гратимуть три кращих скорери чемпіонату: американський розігруючий Мавп Деметріус Лейк, лідер Говерли Сергій Старцев, а також форвард Запоріжжя Роман Морозов. Київ-Баскет не зазнавав поразок в матчах поточного регулярного чемпіонату проти суперників по баблу в Черкасах.

До вашої уваги розклад матчів, які проходитимуть в ПС Будівельник:

Вівторок, 10 січня
12:00 Запоріжжя – Київ-Баскет (XSPORT+)
15:00 Прикарпаття-Говерла-КФВ – Старий Луцьк-Університет (XSPORT)
18:00 Політехніка-Галичина – Черкаські Мавпи (Youtube ФБУ)

Середа, 11 січня
12:00 Політехніка-Галичина – Запоріжжя (XSPORT+)
15:00 Старий Луцьк-Універсистет – Черкаські Мавпи (XSPORT)
18:00 Прикарпаття-Говерла-КФВ – Київ-Баскет (Youtube ФБУ)

Четвер, 12 січня
11:00 Старий Луцьк – Запоріжжя (Youtube ФБУ)
14:00 Прикарпаття-Говерла-КФВ – Політехніка-Галичина (XSPORT)
17:00 Черкаські Мавпи – Київ-Баскет (XSPORT)

ФБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *