Регулярний чемпіонат Жіночої ліги продовжиться баблом у Рівному та двома іграми у Києві.
Спершу шість команд, серед яких один з лідерів Франківськ-Прикарпаття, протягом п’яти днів зіграють у Рівному, а 7-8 лютого у Києві спарені матчі проведуть ще дві непереможні команди Київ-Баскет-КСЛ та Інваспорт-СДЮСШОР-5.
Наразі перед стартом чергових матчів регулярного чемпіонату Жіночої ліги турнірна таблиця виглядає наступним чином:
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/43861/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202023-02-02%20143248.jpg)
Нагадаємо, що головним критерієм розподілу місць в таблиці є відсоток перемог команд. Дивіться розширену турнірну таблицю
Згідно регламенту, цього сезону змагання проходять у баблах, без присутності глядачів. Чемпіона визначатимуть після завершення регулярного чемпіонату, який пройде у два кола, а отже всі команди проведуть по 22 матчі.
19:30 – Рівне-ОШВСМ – Франківськ-Прикарпаття-ПНУ-Збірна Івано-Франківської область