Україна перемогла Фінляндію у відборі на жіночий Євробаскет-2023

Жіноча збірна України здобула впевнену перемогу над Фінляндією 74:59 в Ризі в номінально домашньому матчі відбору на Євробаскет-2023.

Українки важко увійшли в матч і навіть мінімально програли першу чверть, але з другої половини другої десятихвилинки перевага нашої команди почала зростати – на велику перерву підопічні Срджана Радуловича пішли за +10, а в третій чверті довели свою перевагу до 20 очок.

В останній десятихвилинці українки впевнено довели гру до перемоги, вже десь думаючи про вирішальний матч проти Литви, який необхідно буде виграти, щоб претендувати на вихід на чемпіонат Європи.

З Фінляндією кращою стала Аліна Ягупова – капітан збірної за 32 хвилини зробила дабл-дабл з 22 очок та 10 підбирань. Відзначимо також Тетяну Юркевічус з 8 очками та 11 підбираннями, а також Міріам Уро-Ніле, яка з 14 очками стала другою за результативністю в команді.

Євробаскет-2023. Кваліфікація

Рига, Литвія

Україна — Фінляндія 74:59 (15:16, 31:20, 21:10, 7:13)

Україна: Дубнюк 5, Філевич 12, Ягупова 22 + 10 підбирань – 8 втрат, Мазніченко 11 + 6 підбирань + 4 передачі, Юркевічус 8 + 11 підбирань + 5 передач – старт; Уро-Ніле 14, Балабан 2, Дацько 0, Гаврильчик 0, Горобець 0, Алексейчик 0