Говерла та Франківськ виграли другий етап Кубку України 3х3

Баскетбол

У Львові відбувся другий етап Кубку України 3х3. Змагання ФБУ в цьому сезоні присвячені пам’яті загиблих Захисників України.

Другий тур змагань було присвячено добровольцю Збройних сил України Дмитру Фіалці. Він загинув 1 вересня, виконуючи бойове завдання, під Бахмутом.

Маючи бойовий досвід, весною минулого року він тренував українських воїнів, а невдовзі почав виконувати бойові завдання. Під час одного з них загинув. Без батька залишились дочка і син, яким наразі 6 і 4 роки. Усі зібрані кошти з другого туру Кубка України 3х3 будуть передані родині Дмитра.

На другий етап заявилось 6 чоловічих команд та 4 жіночі команди.

У чоловіків переможцем стала команда Говерла, за яку зіграли Сергій Аврахов, Степан Лесик Андрій Лонюк та Максим Тимофійчук. В фіналі вони з рахунком 18:10 переграли Полтаву, за яку зіграли Ігор Бугаєвський, Дмитро Чальцев, Володимир Міщенко та Віктор Ринцев.

Бронзу здобули баскетболісти Хмельницького, в складі Олександра Бужанского, Нікіти Когута, Олександра Євчишина та Андрія Аніськіва.

У жінок змагання завершились тріумфом франківських баскетболісток. Золото етапу виграли баскетболістки Франківська, у складі Вероніки Космач, Оксани Молової та Анжеліки Ляшко

У фіналі Франківськ 21:17 переграв Франківськ-ПНУ, за який грали Богдана Лапхан, Катерина Тихонова та Таїсія Удоденко. Третє місце також у команди Франківска – Франківськ-ПНУ-U-18, за яку виступили Ірина Бугайова, Єлизавета Радловська, Анна Шахватова та Анастасія Шепелюк.

Дивіться відео матчів та всі результати етапу Кубку України 3х3 у Львові.

ФБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *