ВЧІФ: підсумки четвертого тижня

Баскетбол

У неділю, 19 лютого, були зіграні чотири матчі четвертого ігрового тижня Відкритого чемпіонату міста Івано-Франківська з баскетболу.

У стартовому матчу молода команда «BDL» зустрічалася із досвідченим «Франківськом». Наприкінці першої половини рахунок на табло був рівним – 41:41. Втім, на останніх секундах другої 10-хвилинки номінальні гості забили чотири очки і закрили половину на свою користь (41:45).

Наступні дві чверті «франківчани» відверто виглядали сильніше, навіть попри обмежену ротацію. До того ж, чудову гру в нападі продемонстрував Кошовець та Матішак, кожен з яких здобув по 18 очок. Натомість гравці «BDL» за 20 хвилин здобули тільки 22 очки. Підсумковий рахунок зустрічі – 92:63 на користь «Франківська», який здобув другу перемогу у трьох зустрічах.

«BDL» – «Франківськ» – 63:92 (26:19,15:26, 11:30,11:17)
Судді: В.Редюк, П.Корнута, А.Томін. Арена: Католицький ліцей

• BDL: Грицюк (28), Прудніков (10), Мельник (9), Пиць (6), Спосіб (6), Лонюк (3).
  • Франківськ: Кошовець (32), Матішак (23), Чіпка (15), Неволін (14), Яцишин (6), Шмигельский (0), Ракута (0), Рубець (0).

У другій грі «Калуш» не відчула проблем у матчі проти «Favorit Motors». Підопічні Олега Пелеха мали значно кращий відсоток влучань з гри (77% проти 27%) та штрафних кидків (83% проти 30%), а також виграли щит – 51:39. Навіть попри облежану ротацію калушани надійно зіграли у захист, не дозволивши суперникам перейти позначку в 50 очок. У складі переможців найбільше очок на рахунку Владислава Чвака – 24. Втім, найкориснішим гравцем матчу став Олег Ровеньський, в активі 14 очок (7/8 з гри) та 22 підбирання, що склало 40 балів рейтингу ефективності!

«КАЛУШ-ПНУ» – «Favorit Motors» – 76:42 (16:8, 18:7, 19:15, 23:12)
Судді: П.Корнута, В.Редюк, Ю.Кривун. Арена: Католицький ліцей.

• Калуш: Чвак (24), Мацьків (20 + 8 підбирань + 5 передач + 5 блок-шотів), Ровенський (14 + 22 підбирання), Наявко (7 + 7 підбирань + 8 передач + 4 перехоплення), Козак (7), Корольчук (2), Яремчук (2), Пелех (0).
  • Favorit: Овсієнко (13 + 3 перехоплення), Кавецький (12 + 6 підбирань), Запухлий (5 + 7 передач + 3 перехоплення), Голубєв (5 + 7 підбирань), Гаврич (4), Павлов (3), Бровченко (0 + 6 підбирань), Кушніренко (0), Мороз (0), Іванчук (0).

Напруженим вийшов перший поєдинок у манежі Коледжу фізичного виховання, в якому «Stanislaviv» приймав «Болехів». За дві хвилини до завершення четвертої чверті рахунок складав 63:56 на користь франківських баскетболістів. Але болехівчани не здалися. Влучні кидки Гриневича, Франківа, Бобика та дальнє влучання Олександра Дзенглюка дозволили гостям зрівняти рахунок. А середній кидок Станіслава Ковановського на останніх секундах був невлучним. 63:63, тож вперше у чемпіонаті був зіграний овертайм!

У додатковій 5-хвилинці «Stanislaviv» таки дотиснув опонентів, завдяки влучним кидкам та роботі на підбираннях, насамперед, свого бігмена Ємеця. У підсумку – 75:72.

«Stanislaviv» – «Болехів» – 75:72 ОТ (15:19, 19:14, 22:4, 7:26, 12:9)
Судді: В. Редюк, К. Редюк, С. Федорів. Арена: манеж КФВ.

• Stanislaviv: Ємець (24 + 21 підбирання), В. Ковановський (16 + 5 передач), Протас (16 + 9 підбирань + 4 перехоплення), С. Ковановський (10), Смолій (4 + 9 підбирань), Гуменяк (3), Веременічев (0), Якимчук (0).
  • Болехів: Кузнєцов (21 + 16 підбирань), Олекс. Дзенглюк (20), Гриневич (10 + 7 підбирань + 6 передач), Франків (9 + 15 підбирань), Бобик (6 + 5 підбирань), Олег Дзенглюк (4), П. Рак (2), Домшин (0), Фреїв (0), Мелень (0), Луговий (0 + 5 підбирань).

У заключному матчі ігрового дня дублери івано-франківської «Говерли» без особливих проблем переграли одного з лідерів – «Harazd». Матч був цікавий протистоянням двох кращих снайперів чемпіонату. У підсумку, Рожак таки забив на чотири очки більше ніж Музиченко – 42 проти 38, але команда Івана зазнала відчутної поразки.

Вже після першої половини «говерляни» відірвалися на «плюс 10» (44:34), а наступні 20 хвилин спокійно довели зустріч до третьої поспіль перемоги у сезоні. Відзначимо також відчутну перевагу «Говерли-2» на підбираннях – 61 проти 36.

«Harazd» – «КФВ-Говерла-2» – 73:96 (18:22,16:22,20:29,19:23)
Судді: П. Корнута, А.Томін, К. Редюк. Арена: манеж КФВ.

• Harazd: Рожак (42 + 7 підбирань + 9 перехоплень), Сокіл (15 + 8 підбирань), Вашкевич (4 + 3 перехоплення), Паньків (4 + 9 підбирань), Боронило (3), Ватаманюк (3), Чупринін (2 + 5 підбирань), Заєць (0).
  • Говерла-2: Музиченко (38 + 6 підбирань + 7 передач), Пунда (24 + 14 підбирань + 3 перехоплення), Гаврилов (11 + 7 підбирань + 8 передач + 3 перехоплення), Данюк (6), Белявський (6), Муха (4 + 11 підбирань), Орєхов (4), Дунець (2), Литвинов (1 + 11 підбирань + 5 передач + 2 блок-шоти), Малиш (0), Топольник (0), Рижак (0).