ВЧІФ: дублери “Говерли” переграли “Болехів”

У неділю, 26 лютого, у Відкритому чемпіонаті міста Івано-Франківська було зіграно тільки один поєдинок.

В манежі Коледжу фізичного виховання один з лідерів першості – «КФВ-Говерла-2», зустрічалася з командою Болехова. Якщо «говерляни» ще не знали гіркоти поразок, гості виграли тільки один матч з чотирьох можливих.

Власне, підопічні Віктора Бугри переконливо підтвердили свої претензії на перемогу в чемпіонаті вже після першої половини звітного матчу, яка завершилася із рахунком 48:22. У «Говерли» традиційно запалював на майданчику дует Пунда-Музиченко, яким вдалося підігрували Коробчук та Рижак. У болехівчан лідерські якості проявив Гриневич, який здобув 10 очок за перші 20 ігрових хвилин. Втім, серед партнерів по команді його підтримав хіба що Кузнєцов.

Далі – більше! «Говерла-2» потужно провела й третю 10-хвилинку, наприкінці якої Муха вистрілив двома «трьохами». А сама чверть закінчилася з рахунком 23:15. Попри майже двозначну перевагу в рахунку (+33), одним з кращих снайперів чемпіонату Музиченко продовжив штампувати очки, втім, дістатися бодай до своєї середньої позначки (32.0), йому відверто не вдалося. У підсумку на рахунку Артема 20 пунктів, а найрезультативнішим у матчі став Костянтин Пунда – 23 очки.

БК «БОЛЕХІВ» – «КФВ-ГОВЕРЛА-2» – 59:93 (11:17, 11:31, 15:23, 22:22)

26 лютого 2023 року. м. Івано-Франківськ. Арена: манеж КФВ. Судді: Федорів С. Лонюк М.

«Болехів»: Гриневич (18), Кузнєцов (14), Дзенглюк (8 ), Бобик (5), В. Рак (4), П. Рак (4), Луговий (4), Франків (2).

«Говерла»: Пунда (23), Музиченко (20), Рижак (16), Коробчук (9), Муха (7), Гарилов (5), Данюк (4), Т. Добош (2), Орєхов (2), Литвинов (1), Гапєєв (0).

У підсумку – четверта поспіль перемога «КФВ-Говерла-2» з рахунком 93:59, яка вивела команду в одноосібні лідери. «Stanislawiw» – другий (3 перемоги/1 поразка), далі – зі 50-відсотковим показником «Harazd» (2/2).