Даниіл Абакшин: “Перше місце у групі ніяк не вплине на наше налаштування у матчі проти Нідерландів”

Пряма мова Футзал

Універсал “драконів” про матч зі збірною Польщі.

– Даниіле, вітаю з дублем у воротах збірної Польщі. Як можеш оцінити спаринг для збірної України?
– Дуже дякую за вітання. Вважаю, що ми провели дуже добрий матч, який продемонстрував наші сильні сторони. Збірна Польщі – це міцний, добре організований суперник.

– Як тобі атмосфера на трибунах під час гри? Чи відчувалась підтримка нашої команди?
– Сам поєдинок був організований на найвищому рівні і багато вболівальників прийшли подивитись на цю товариську гру. Трибуни були заповнені і особливо приємно було бачити багато українських прапорів та чути підтримку як від українців, так і від польських шанувальників футзалу.

– Нічия збірних Косова та Нідерландів дозволила “синьо-жовтим” гарантувати собі участь в Елітному раунді відбору. Чи вплине цей факт на налаштування хлопців на заключну гру?
– Звісно, ми спостерігали за матчами наших суперників у відборі і приємно, що вдалось кваліфікуватись з першого місця до Елітного раунду. Втім, той факт, що ми вже гарантовано перші у групі ніяк не вплине на наше налаштування у матчі проти Нідерландів. Адже завдання у нас одне – перемагати у всіх поєдинках і тішити своєю грою вболівальників у цей непростий час.

– Як можеш коротко охарактеризувати наших майбутніх суперників – збірну Нідерландів?
– На останньому Євро збірна Нідерландів довела, що це добротна команда, з якою завжди цікаво грати. У складі команди вистачає швидких та технічних футзалістів, які можуть створити проблеми для будь-якого суперника.

Пресслужба НФК “Ураган”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *