ВЧІФ: підсумки п’ятого ігрового тижня

Минулими вихідними, 4-го та 5-го березня, відбулися чотири матчі в рамках п’ятого ігрового тижня Відкритого чемпіонату міста Івано-Франківська з баскетболу.

У першому матчі ігрового дня «Франківськ» без особливих проблем переграв «Reftors Frankivsk». Номінальні гості нічого не змогли зробити із дуетом «франківчан» Кошовець-Матішак, який набрав 67 очок на двох. У то же час, усі гравці «Reftors» спромоглися забити тільки 54 очки. Таким чином команда Дмитра Неволіна здобула третю перемогу з чотирьох можливих, наблизившись до лідерів першості.

«Франківськ» – «Reftors Frankivsk» – 97:54 (29:12,23:11,21:14,24:17)
4 березня. Арена: Католицькій ліцей. Судді: Кривун, Лонюк.

• «Франківськ»: Кошовець (37), Матішак (30), Неволін (15), Чіпка (12), Шмигольський (2), Демків (1).
  • «Reftors»: Добош (23), Бугра (10), Гонтар (6), Шабанов (5), Довгань (5), Топольник (3), Овсяк (2).

Натомість другий поєдинок подарував цікаву боротьбу між командами «Калуш» та «Stanislaviv». Останні впевнено виграли стартову чверть 21:11, і навіть зберегли лідерство після першої половини – 39:32. Але наступні 20 хвилин «Stanislaviv» виглядав не так впевнено – тільки 14 набраних очок, чим неодмінно скористалися калушани. Головною рушійною силою стали результативні дії Мацьківа та Наявко. У підсумку – 68:53 на користь «Калуш-ПНУ», який крокує у чемпіонаті без поразок.

«Калуш-ПНУ» – «Stanislaviv» – 68:53 (11:21,21:18,19:7,17:7)
4 березня. Арена: Католицькій ліцей. Судді: Редюк В., Томін

• «Калуш»: Мацьків (23), Наявко (22), Ровенський (12), Чвак (9), Ганущак (0).
  • «Stanislaviv»: Ємець (16), Протас (14), Алексейчик (11), Чорний (4), Ковановський С. (3), Ковановський В. (3), Віталій (2), Рябокін (0).

У заключній грі суботнього ігрового дня «Favorit Motors» зустрічався з «BDL». У першій 10-хвилинці на майданчику точилася практично рівна боротьба (20:19). Втім, починаючи з другої чверті номінальні гості – «BDL» – не змогли упоратися із лідером атак суперника Олегом Овсієнком. Той раз-по-раз забив з гри та з лінії штрафних. У підсумку, атакуючий захисник відвантажив у кошик опонентів 46 очок! Це новий рекорд результативності сезону. У підсумку, друга перемога «Favorit Motors», а «BDL» й надалі без перемог.

«Favorit Motors» – «BDL» – 84:57 (20:19,27:12,22:11,15:15)
4 березня. Арена: Католицькій ліцей. Судді: Томін, Редюк К.

• «Favorit»: Овсієнко (46), Голубєв (9), Запухлий (7), Гавриш (6), Павлов (5), Бровченко (4), Іванчук (3), Мороз (2).
  • «BDL»: Грицюк (19), Кривун (18), Мерена (6), Лонюк М. (5), Мельник (3), Гладюк (4), Бахур (2), Спосіб (0), Гасимов (0).

У неділю, 5 березня, відбувся один матч, в якому «Калуш-ПНУ» продовжив свою переможну серію. Під «роздачу» потрапила команда «BDL», яка проводила другу гру за два дні. Як наслідок, поразка із різницею у 48 очок – 48:92. Найбільше очок у поєдинку здобув форвард «Калуш-ПНУ» Мацьків – 18. По 13 очок здобули Чвак та Наявко. У складні «BDL» другий день поспіль найбільше очок накидав Грицюк, цього разу – 12.

«BDL» – «Калуш-ПНУ» – 48:92 (9:26,12:18,9:24,18:24)
5 березня. Арена: Католицькій ліцей. Судді: Редюк В., Корнута

• «BDL»: Грицюк (12), Кривун (11), Мельник (11), Мерена (5), Гасимов (3), Лонюк (2), Спосіб (2).
  • «Калуш»: Мацьків (18), Чвак (13), Наявко (13), Корольчук (8), Ровенський (8), Козак (8), Яремчук (4), Ганущак (2).