Футбольний клуб “Прикарпаття” готується до весняної частини сезону VBET UA Першої. Команда проводить другий навчально-тренувальний збір у Франківську. Як спортсмени готуються до відновлення першолігових змагань, дивіться у репортажі “Суспільного”.
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/1678469113-4792.png)
Футбольний клуб “Прикарпаття” готується до весняної частини сезону VBET UA Першої. Команда проводить другий навчально-тренувальний збір у Франківську. Як спортсмени готуються до відновлення першолігових змагань, дивіться у репортажі “Суспільного”.