«Франківськ-Прикарпаття-ПНУ» – чемпіон жіночої баскетбольної Суперліги 2022-2023

Баскетбол ТОП

У суботу, 18 березня, в Івано-Франківську відбувася поєдинок Жіночої ліги, в якому команда Юрія Процюка розгромила «Київ-Баскет» та вперше у своїй історії завоювала перше підсумкове місце в чемпіонаті України.

Підопічні Юрія Процюка ударно розпочали матч. Перша чверть завершилася на користь номінальних гостей – 37:11. У другій 10-хвилинці франківчанки тримали темп. 25:8 – рахунок після цієї чверті. На велику перерву команди пішли за переваги франківського клубу – 62:19.

Далі Франківськ-Прикарпаття продовжував нарощувати перевагу, завершивши матч з рахунком 121:41.

Після 20 матчів команда Франківськ-Прикарпаття-ПНУ має 20 перемог в 20 матчах і стала недосяжною для конкурентів. Для чемпіонства команді Юрія Процюка треба не отримати в двох матчах, що залишились, дві технічні поразки.

«КИЇВ-БАСКЕТ-КСЛ» (Київ) – «ФРАНКІВСЬК-ПРИКАРПАТТЯ –ПНУ» – 41:121 (11:37, 8:25, 10:34, 12:25)
18 березня 2023 року. м. Івано-Франківськ. Арена: ФОЦ. Судді: Редюк В., Корнута П.