“Говерла” знову переграла “Запоріжжя”

БК Прикарпаття-Говерла завершив київський бабл чоловічої Суперліги перемогою над Запоріжжям 72:53.

По ходу зустрічі здавалось команда Євгена Мурзіна не матиме проблем з головним аутсайдером чемпіонату – Запоріжжя за першу половину гри набрало 18 очок проти 22 у суперника. Під кінець третьої чверті перевага Прикарпаття-Говерли склала +30. І лише триочковий базер Ледньова майже з центру майданчика можна згадати з позитивного для Запоріжжя.

Цей момент Ледньова наприкінці третьої чверті надихнув Запоріжжя, яке ударно розпочало четверту чверть, скоротивши своє відставання до “робочих” 13 очок. В цей момент тайм-аут Євгена Мурзіна “повернув” баскетболістів Прикарпаття-Говерли до гри, які знову заграли концентровано в захисті і довели матч до перемоги.

Найрезультативнішими у переможців стали Сергій Аврахов та Степан Лесик, які набрали по 15 очок.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Gymmaxx, Київ

Запоріжжя — Прикарпаття-Говерла 53:72 (8:20, 10:20, 15:20, 20:12) / статистика

Запоріжжя: Буц 12 + 13 підбирань, Покоєнко 5 – 5 втрат, Биков 6 + 5 підбирань – 6 втрат, Ледньов 11 – 5 втрат, Морозов 11 + 8 підбирань – старт; Кліманов 6, Бер 2, Дмитренко 0, Компанієць 0

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 15 + 5 підбирань, Чугунов 7 + 10 підбирань, Старцев 6 + 6 підбирань + 7 передач, Дроздов 5, Лесик 15 + 5 підбирань – старт; Хрисостоміді 11, Водолазський 6, А.Тимофійчук 3, М.Тимофійчук 2, Лонюк 2