Оксана Яцюк – у п’ятірці кращих юніорського чемпіонату світу з лижної акробатики

Зимові

Спортсменка з Прикарпаття, лижниця Оксана Яцюк посіла п’яте місце на чемпіонаті світу серед юніорів з лижної акробатики в Австрії.

За свій фінальний спуск Оксана Яцюк набрала на 35 балів менше, ніж Чень Мейтін з Китаю, яка здобула перемогу, пише Трибуна.

Інша українська спортсменка Діана Яблонська увійшла до топ-10, посівши восьме місце. Анастасія Гасюк стала 11-ю, а Ангеліна Брикіна не вийшла на старт.

Чемпіонат світу серед юніорів проходить у місті Обертауерн, Австрія.

6. Анастасія Гасюк (Україна) – 46,28

Тож Україна стала четвертою на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу в командних змаганнях.

Команди-переможці:

1. Китай – 262,22
  2. США – 244,97
  3. Канада – 244,53
  4. Україна – 235,50

Раніше спортсменки з Прикарпаття, студентки Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання НУФВСУ, посіли призові місця на Кубку Європи з фристайлу.

Два етапи Кубка Європи з фристайлу відбулися у Швейцарії та в Італії, де виступили Оксана Яцюк та Ангеліна Брикіна. У загальному заліку етапів Кубку Європи результати такі: Оксана Яцюк – 2-ге місце, Ангеліна Брикіна – 3-тє місце.