В Івано-Франківську стартував відкритий турнір “Кубок Карпат” з тхеквондо, присвячений пам’яті загиблих ліцеїстів-випускників Прикарпатського військово-спортивного ліцею. Участь у змаганнях беруть понад 300 спортсменів з різних областей України.
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2023/04/549ed099087a00c1.png)
В Івано-Франківську стартував відкритий турнір “Кубок Карпат” з тхеквондо, присвячений пам’яті загиблих ліцеїстів-випускників Прикарпатського військово-спортивного ліцею. Участь у змаганнях беруть понад 300 спортсменів з різних областей України.