Чемпіонат області: чергова перемога “Благо-Юності” і нічия “Тепловика” з “Гардою”

В суботу відбулось два матчі в обласному чемпіонаті.

«Blago-Юність» в 14 турі обласного чемпіонату обіграла на виїзді команду «Карпати» Брошнів-Осада.

На стадіоні «Колос», що у с. Голинь поєдинок між командами закінчився з рахунком 0:3.

Перші 20 хвилин зустрічі видались не надто яскравими, без гострих атак та небезпечних моментів.

Свою першу класну гольову нагоду біля воріт господарів поля гості створили на 25 хвилині, коли пробивав Поручинський, однак безрезультатно. Після цього свій момент не використав і Майовецький, який пробивав по воротах Жиляка, та кіпер «карпатівців» парирував удар.

На 33 хвилині гри «Blago-Юності» все ж таки вдалось дотиснути суперника й граючий тренер Федорів забив свого дебютного мʼяча за нашу команду, 0:1.

У другому таймі господарі поля стали діяти активніше, однак так і не знайшли підходу до воріт кіпера Марчука (не враховуючи гол з офсайду).

Натомість «Blago-Юність» розписалась у воротах «карпатівців» ще двічі: на 70 хвилині Майовецький зі штрафного переграв кіпера Жиляка, а на 72 туди ж свого дебютного «круглого» переправив і Поручинський.

Карпати (Б-О) – Blago-Юність – 0:3

Голи: Федорів, 31, Майовецький, 61, Поручинський, 75