Франківські баскетболістки вдало виступили на етапі чемпіонату України 3х3 в Луцьку

У Луцьку в залі ОДЮСШ відбувся третій тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед гравців в категорії U-23.

У дівчат в фіналі Франківськ U-18 здолав Полтаву 21:9. Переможницями луцького туру чемпіонату України стали Ірина Бугайова, Анна Шахватова та Анастасія Шепелюк. Ірина Бугайова також була визнана MVP туру.

Також було зіграно четвертий тур чемпіонату України з баскетлолу 3х3 у дорослих. Луцький тур був присвячений Михайлу Приступі (Тягач). Уродженець села Сирники, Луцького району, Волинської області, воїн 503-го батальйону морської піхоти героїчно загинув у минулому році у бою за місто Ірпінь Київської області, зупиняючи колону техніки орків. Михайло – рідний брат колишньої гравчині національної збірної України Олександри Хоменчук.

В жіночій сітці змагань участь взяли три команди і переможницями турніру стали баскетболістки з колективу Франківськ.

Команда у складі Дарини Завертайло, Богдани Лапхан, Ольги Алексейчик та Юлії Гутевич здобула дві перемоги в трьох матчах турніру та посіла перше місце. Переможниці турніру в групі поступились команді Рівне, після чого перемогли Франківськ U-18 і потім у повторній зустрічі з цією ж командою, виграли фінальний матч — 21:14.