“Прикарпаття-ДЮСШ №3” знову без перемоги

В рамках 8-го туру чемпіонату України серед жіночих команд Першої ліги України франківські футболістки поступились на виїзді новояворівській «Львів-Янтарочці».

Рахунок зустрічі був відкритий на 33-ій хвилині – зі штрафного влучно поцілила найвідоміша гравчиня господарок Стефанія Матвіїшин – 1:0.

В кінцівці матчу наша команда пропустила ще двічі. На 90-ій хвилині Вікторія Матвійчук замкнула подачу на дальню стійку – 2:0. Вже в компенсований час підсумок підвела Любов Тицейко – 3:0.

«Янтарочка» (Новояворівськ) – «Прикарпаття-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – 3:0 (1:0)
Голи: Матвіїшин (33); Матвійчук (90); Тицейко (90+3).
«Янтарочка»: Домбровська (Іванішин, 90+3), Скіба, Мороз, Мисак (Гриб, 86), Кіщак (Приймак, 90+3), Конопацька, Буй, Тицейко, Матвіїшин, Король (Матвійчук, 86), Буняк (Кіщак, 57).
«Прикарпаття-ДЮСШ №3»: Торконяк, Харащук, Маснюк, Єригіна, Клебан, Жолобчук (Гриник, 72), Остапів, Крайнічук, Соломчак, Дрозд, Клюба.