Євген Мурзін: “Зараз всі готові по-різному, адже у когось сезон закінчився раніше, у когось пізніше”

Баскетбол

Жіноча збірна України сьогодні після обіду прибула до Іспанії, де найближчими днями проведе тренувальний збір та зіграє контрольний матч проти збірної земель Каталонії.

У розпорядженні нового головного тренера національної команди Євгена Мурзіна та його тренерського штабу десять баскетболісток, які цими днями працюватимуть у Жироні. Після напруженого сезону, на жаль, не змогла приєднатися до команди лідерка та капітан збірної України Аліна Ягупова.

Робота збірної України проходитиме на базі місцевого баскетбольного клуба – Жирона. Збірна матиме два тренування у п’ятницю та тренування в суботу, після чого зіграє контрольний матч. Гра відбудеться на честь 100-річчя федерації баскетболу Каталонії, до складу нашиїх суперниць увійде 4 гравці національної збірної Іспанії. 

Після прибуття до Іспанії головний тренер збірної України Євгена Мурзін дав коментар місцевій пресі, яка зустрічала збірну України в аеропорту, а також поділився думками з прес-службою ФБУ.

“Це буде товариська гра, в якій результат не буде першочерговим фактором. Нам потрібно спілкування в команді та спільна робота з гравчинями. Зараз всі готові по-різному, адже у когось сезон закінчився раніше, у когось пізніше. Але, думаю, що після першого тренування ми визначимось кого і як використовувати максимально ефективно.

Звичайно, шкода, що не всі дівчата змогли зараз прибути до команди. Я сподіваюсь, що влітку ми зможемо провести збір або взяти участь у якомусь турнірі. Ще раз наголошу на тому, що важливо налагодити контакт між гравчинями та тренерами.

Не думаю, що найближчим часом будуть глобальні зміни у складі, адже для багатьох наших баскетболісток майбутній відбірковий цикл — це останній шанс зіграти на чемпіонаті Європи. Але, як я вже казав, на прикладі Дубнюк будемо давати молодим гравчиням шанс проявити себе”.

Цього ж вечора у Жироні Євген Мурзін, Дарина Дубнюк, Ольга Мазніченко та Тетяна Гаврильчик взяли участь у майстеркласі для дітей


Склад збірної України на збір в Іспанії

Дарія Дубнюк (Бембібре, Іспанія), перший тренер Валерій Жартун

Віта Горобець (Тигру Муреш, Румунія), перший тренер Олена Борисова, Олена Федченко

Вікторія Балабан (Нептунас, Литва), перший тренер Алла Бикова

Юлія Мусієнко (Ланди, Франція), перший тренер Тетяна Котова

Уляна Дацько (Нептунас, Литва), перший тренер Олег Лукиша

Олена Бойко (Торино Баскет, Італія), перший тренер Валерій Жартун

Дарія Кононученко (Віртус Баскет, Італія), перші тренери Катерина Побережна, Ірина Нагорна

Тетяна Юркевічус (Люблін, Польща), перші тренери Леонід Схабовський, Наталія Довгань

Ольга Мазніченко (Орлі Баскет, Франція), перші тренери Генадій Шенгуров, Євген Філозоф

Тетяна Гаврильчик (Сокол, Чехія), перший тренер Тетяна Ящук

Головний тренер — Євген Мурзін

Тренери — Інна Кочубей, Олена Огороднікова

ФБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *