“Прикарпаття” в минулому турі здобуло розгромну перемогу над “Гірником-Спортом” і налаштоване не опускатися з першого місця у групі “Вибування”. А от “Скорук” минулого тижня втратив очки з “Діназом” і в разі перемоги міг очолити турнірну таблицю. Безумовно, цей матч був одним із найбільш очікуваним у шостому турі.
У першому таймі ніхто із суперників не хотів ризикувати, адже всі розуміли ціну помилки. На 20-й хвилині мав відкривати рахунок Шаповалов, але він не зміг реалізувати вихід один на один – гостей виручив Герич. На перерву команди пішли без голів. Було багато боротьби, але хотілося бачити більше конструктиву.
![](https://fc.if.ua/assets/images/ckfinder/images/skoruk06v1.jpg)
На початку другого тайму почали більше атакувати підопічні Олега Рипана, але без небезпечних ударів. Суттєвих змін у грі не відбулося. Не було помітно – за рахунок чого команди хочуть досягнути максимального результату. Роботи у голкіперів майже не було. У підсумку, гра завершилася нульовою нічиєю.
Чемпіонат України. VBET UA Перша. Група “Вибування”. 6 тур
«Скорук» (Томаківка) – «Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ) – 0:0 (0:0)
Скорук: Варцаба, Малиш, Ходуля, Клименко (Гарнага, 65; Боженар, 83), Коцюмака, Заєць, Плахтир, Шаповалов (Сліпухін, 65), Здирко (Цуркан, 61), Шмигельський, Перебора. Запасні: Осадчук, Бейер, Мігунов, Шаповал, Приземлін.
Прикарпаття: Герич, Матушевський, Швець, Француз, Шинкаренко, Попчук, Геник (Борисевич, 62), Соловйов (Кузьмин, 87), Рудюк (Бучайкчийський, 71), Титов (Ю.Радульський, 62), Хома (Стаднік, 46). Запасні: Сердюк, Демків, Сондей, Писко.
Попередження: Здирко (44), Гарнага (74) – Геник (9), Хома (26).
14 травня 2023 року, 13:00. Умань, центральний стадіон. +23 С
Арбітр: О.Когут (Тернопіль). Асистенти арбітра: М.Васильченко (Слов’янськ), С.Удовенко (Кропивницький).
4-й арбітр: В.Шланчак (Черкаська обл.). Спостерігач арбітражу: В.Криницький (Рівне).