Влодимир Шаран: “Керівництво робить все максимально того, щоб ми перемагали й продовжили виступи в УПЛ”

Футбол

Головний тренер «Минаю» Володимир Шаран відповів на запитання клубних пресслужб та журналістів після вольової перемоги над «Металістом» (2:1):

«Не хотів, щоб ми сьогодні грали в три центральних захисники. Бо Мельник затемпературив та пропускав цей матч. Ми хотіли грати з двома центральними, але Кравчук та Немчанінов – обоє лівоногі, тому ми вирішили все ж нічого не міняти й зіграти в три центральних. Суперник теж здивував, зігравши також з трьома центральними захисниками – майже за тією ж схемою, що і ми. Тож трішки навіть не розібралися, хоча це, навпаки, хлопцям спростило гру.

Перед матчем було багато розмов з футболістами у тому плані, що це вирішальна гра. Хоча станом на зараз, виявилося, що ще не вирішальна. Залишився один тур й все може трапитися, бо є неочікувані результати. Тому ми готуємося до «Зорі».

Що стосується матчу… Психологія, як я говорив, виходить на перший план. Бо ці незрозумілі дії на початку поєдинку, хвилювання, провальний перший тайм – це наслідок того, що хлопці дуже переживали, хотіли перемогти. У другому таймі ми перебудувалися, зіграли агресивніше. Забитий м’яч додав нам наснаги та сил, аби вирвати цю дуже важливу перемогу.

Дуже вдячний всім хлопцям, а також керівництву, яке робить все максимально для того, аби ми перемагали й продовжили виступи в УПЛ».

– Завдяки чому вдалося переламати хід гри, яка складалася невдало?

– Завдяки замінам й завдяки тому бажанню, яке було у хлопців вирвати три пункти. У нас сьогодні були кадрові проблеми: не міг грати Вітенчук, який раніше проводив усі матчі. Я бачив, що опорна зона провалювалася. Тому ми перебудувалися, зіграли більше на атаку, агресивніше. Але й «Металіст» – молодці. Вони билися до кінця, могли навіть зрівняти рахунок. Нам пощастило наприкінці, коли м’яч потрапив у стійку воріт.

– Таке враження, що у футболістів навіть не було сил піднятися з газону відсвяткувати цю важливу перемогу. Все залишили на полі. Чи вже знали, що поки що завдання остаточно не виконане?

– Ні, ми ще нічого не знали. Ми просто виснажені, як і всі команди. Бо в такому режимі дуже важко грати. Але нам легше у тому плані, що три останні поєдинки ми проводили в Ужгороді. А от після Одеси я бачив, що хлопці дійсно втомлені. Зараз додалася й та спека, яка стоїть на вулиці. Це все фактори проти того, аби показувати більш динамічний футбол.

ФК “Минай”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *