ФК “Вільхівці” – чемпіон області сезону 2022/23!

21 червня на стадіоні “Галицький” м. Галич відбувся додатковий матч за звання чемпіона Івано-Франківської області з футболу сезону 2022-2023 років. “Золоті” медалі чемпіонату виборювали “Благо-Юність” Верхня і ФК “Вільхівці”.

Суперники у поточному сезоні вже двічі зустрічалися. У першому колі у Вільхівцях команди зіграли унічию – 2:2 (Андрій Боднарук, 4, 84 пен. – Руслан-Роман Майовецький, 27; Олег Куртяник, 76). У другому колі змагань сильнішими виявилися господарі – футболісти “Благо-Юності” – 3:0 (Олег Мізерник, 2 пен., 45+2 пен.; Володимир Федорів, 10).

Перший тайм додаткового матчу в Галичі особливою видовищністю не порадував. Та й гострих ситуацій біля обох воріт виникло не так уже й багато. Хоча боротьби було достатньо. Після перерви пішло змагання на витривалість. На 50-й хвилині футбольний клуб “Вільхівці” відкрив рахунок – Євген Данилюк влучно пробив низом у ближній кут воріт.

Після пропущеного м’яча футболісти “Благо-Юності” не знітилися, додали в русі, заграли гостріше, сміливіше, билися з усіх сил. Однак номінальні гості вистояли і стали переможцями чемпіонату.

Додатковий матч за звання чемпіона Івано-Франківської області

“Благо-Юність” (Верхня) – ФК “Вільхівці” (Вільхівці) – 0:1 (0:0)
21.06.2023, 16:00. Галич, стадіон “Галицький”, +30°C, оцінка поля – 4

Арбітри: Мирослав Липко (Івано-Франківськ), Богдан Морозюк (Івано-Франківськ), Ярослав Куш (Івано-Франківськ)
4-й арбітр: Віталій Корнута (Коломия)
Спостерігач арбітражу: Василь Сікора (Івано-Франківськ)
Делегат матчу ІФАФ: Ігор Овчар (Івано-Франківськ)

“БЛАГО-ЮНІСТЬ”: Марчук, Ємельянов (Микуляк, 89), Гусак, Лаврук, Турчанський (к), Федорів, Мізерник, Поручинський (Кінаш, 53), Богач (Куртяник, 68), Майовецький, Зуба. Запасні: Щудляк, Бичків, Герин. Головний тренер: Роман Мотуз

ФК “ВІЛЬХІВЦІ”: Вульчин, Третяк, Локатир (к), Буртник, Нестерук, Лісовик, Дяків (Крамар, 58), Данищук (Василів, 90+2), Данилюк, Камрадський (Блащук, 88), Боднарук. Запасні: Пасічник, Блонський, Петранюк, Ходак. Головний тренер: Андрій Нестерук

Голи: Данилюк (50)

На 85 хв. Мізерник (“Благо-Юність”) не реалізував пенальті

Попередження: Майовецький (43), Богач (55), Зубар (64), Куртяник (90+1) – Дяків (14), Локатир (90+1)

Вилучення: Майовецький (86) – друга жовта картка