Жіноча збірна України 3х3 не зуміла вийти в плей-оф Європейских ігор

Баскетбол

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 завершила свої виступи на Європейських ігор-2023, які проходять в Кракові.

У вирішальному матчі третього туру українки поступились Литві з рахунком 14:21.

До середини матчу суперниці йшли поруч в рахунку, але тоді литовки майже за хвилину зробили ривок 8:0, перетворивши рахунок на табло з 5:6 до 5:14. В підсумку цей момент став вирішальним в матчі, попри зусилля українок врятуватись.

Міріам Уро-Ніле і Оксана Моллова в цьому матчі набрали по 6 очок, ставши найрезультативнішими в команді.

Вигравши лише один матч з трьох на груповій стадії, українки стали третіми в групі – у трьох збірних після групового етапу виявилось по одній перемозі, але “в закрутці” Україна поступилась Польщі. Таким чином, з нашої групи до чвертьфіналу вийшли збірні Литви та Польщі.