“Бистриця” Пасічна – володар Кубка Надвірнянського району

25 червня на стадіоні «Нафтовик» у Надвірній відбувся фінальний матч Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2022/23 років.

У фіналі зійшлись ФК «Лістер» (Лісна Тарновиця) та ФК «Бистриця» (Пасічна). Перший тайм закінчився нульовою нічиєю, хоч гольові моменти виникали біля воріт як однієї, так і другої команди, зате в другому таймі єдиний гол у ворота команди «Лістер», у виконанні гравця «Бистриці» Вадима Клим’юка приніс пасічнянській команді перемогу у фіналі Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2022-2023 років.

Кубок Надвірнянського району. ФІНАЛ
25.06.2023 (неділя)

стадіон “Нафтовик”, м. Надвірна
“Лістер” Лісна Тарновиця – “Бистриця” Пасічна – 0:1
Гол: Клим’юк, 74

Відзначимо, що футбольний сезон на Надвірнянщині продовжується – у середу, 28-го червня, буде зіграний матч за Суперкубок району. У боротьбі за трофей на стадіоні “Нафтовик” у Надврній знову зійдуться “Лістер”, що став чемпіоном району та новоспечений володар кубка “Бистриця”. Початок матчу о 15:00.