Олег РИПАН: “Володів інформацією, що “Карпати” їдуть до Івано-Франківська не основним складом”

Пряма мова Футбол

Наставник “Прикарпаття” про майбутній жереб Кубка України.

Головний тренер «Прикарпаття» Олег Рипан у коментарі офіційному сайту УАФ розповів про те, що допомогло його підопічним узяти гору над львівськими «Карпатами» (2:1) у поєдинку другого попереднього раунду Кубку України:

– Я володів інформацією, що «Карпати» їдуть до Івано-Франківська не основним складом. Але оскільки група провідних гравців «Прикарпаття» нині в лазареті через пошкодження, то довелося кидати в бій резервістів, і тому обидві команди перебували приблизно в однакових умовах. Зокрема, Андрій Бобинець узагалі раніше не захищав ворота «Прикарпаття» в офіційних поєдинках. Вважаю, що він, як і його партнери, проявив себе з кращого боку. 

Коли б за рахунку 1:0 на нашу користь Гліб Попчук реалізував пенальті, то можна було би сміливо знімати з порядку денного питання про переможця, проте за «Карпати» зіграла стійка, і напруга зникла тільки з фінальним свистком. Також варто виокремити вихованця місцевого футболу Юрка Радульського, який оформив дубль.

Що далі? Звичайно, кортить, аби й поєдинок третього раунду відбувся в Івано-Франківську, а якщо переможемо, то, можливо, жереб знову посміхнеться, і до нас завітає команда з елітного дивізіону. У «Прикарпатті» багато молоді, і таке протистояння принесло б їй чимало користі.

Офіційний сайт УАФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *