Вихованці ФАПФ перемогли на першому турнірі літньої серії JAKO IF FOOTBALL CUP

Добіг до завершення перший турнір літньої серії JAKO IF FOOTBALL CUP серед гравців U-13.

За підсумками запеклих юнацьких баталій переможцями турніру стали юні футболісти команди ФАПФ, які у фіналі обіграли однолітків з ДЮФК “Ніка-05-Пасічна” – 2:0! “Бронзу” нашого турніру вибороли вихованці СДЮСШОР “Прикарпаття”. Усі учасники змагань отримали нагороди відповідного ґатунку, а трійка призерів ще й красені-кубки від організаторів.

Підсумки турніру JAKO IF FOOTBALL CUP U-13:
1. “ФАПФ” Івано-Франківськ
2. ДЮФК “Ніка-05-Пасічна” Івано-Франківськ
3. СДЮСШОР “Прикарпаття” Івано-Франківськ

4. Академія “Рух” Івано-Франківськ
5. ДЮФК “Ніка-05-Крихівці” Івано-Франківськ

Не оминув увагою організаційний комітет і найкращих футболістів як всього турніру, так і кращих у своїх командах, які отримали цінні подарунки від німецького бренду JAKO!

Кращі гравці команд-учасниць:
Захар Андрієчко (“ФАПФ”)
Назар Петрів (“Ніка-05-Пасічна”)
Марко Лясковський (СДЮСШОР “Прикарпаття”)
Кирило Мириненко (Академія “Рух”)
Артем Крупка (“Ніка-05-Крихівці”)

Кращі гравці всього турніру:
Кращий воротар – Матвій Акмаров (“Ніка-05-Пасічна”)
Кращий захисник – Олександр Шкридко (СДЮСШОР “Прикарпаття”)
Кращий нападник – Максим Заболотний (“Ніка-05-Пасічна”)
Кращий гравець – Ростислав Кухтарук (“ФАПФ”)

Висловлюємо щиру подяку нашому смачному партнеру Pronto Pizza, який презентував для всіх команд смачну піцу та гарний настрій! Компанії Моршинська за підтримку водного балансу у професійному зростанні юних футболістів! Зустрінемось на наступному турнірі, який, до слова, стартує вже 14-го серпня!