Гол Роксолани Кравчук приніс перемогу “Ворсклі” в ЛЧ

«Ворскла» пробилася у фінал першого раунду кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.

У сезоні-2023/2024 вперше в історії Україну в цих змаганнях представляють дві команди — полтавська «Ворскла» (правонаступник «Житлобуду-2»), яка грає на Шляху чемпіонів, та криворізький «Кривбас», що виступає на Шляху представників ліг.

Волею жереба «Ворскла» на цьому етапі потрапила до групи 2, матчі якої проходять у боснійському Сараєво. Там суперником полтавок у півфіналі стала естонська «Флора».

Перший тайм пройшов за переваги українок, на 27-й хвилині Козлова відкрила рахунок. Естонкам вдалося відігратися, проте перед самою перервою Котик знову повернула «Ворсклі» перевагу.

Одразу по перерві «Флора» зрівняла рахунок, а на 78-й хвилині зуміла вирватися вперед. На щастя, до завершення основного часу Корсун встигла розписатися у воротах естонок, тим самим перевівши матч у додаткову 30-хвилинку.

На початку додаткового часу Кравчук забила четвертий для полтавок гол. Саме він і вивів українську команду до фіналу першого раунду — 4:3.

Тож 9 вересня підопічні Наталії Зінченко зійдуться з командою «Осієк» (Хорватія), яка стала переможцем дуелі з «Сараєво» (Боснія і Герцеговина) — 4:0.

Нагадаємо, що «Кривбас» опинився у групі 3, поєдинки якої відбуватимуться у шведському Лінчепінгу. Там в 1/2 фіналу він зіграє з французьким «Парижем».

Ліга чемпіонів-2023/2024 серед жіночих команд.
Перший раунд. Шлях чемпіонів. Група 2 – 1/2 фіналу
6 вересня. Сараєво. Олімпійський стадіон «Асім Ферхатович-Хасе».

«Ворскла» (Україна) — «Флора» (Естонія) — 4:3 (2:1, 3:3), д. ч.
Голи: Козлова (27), Котик (44), Корсун (88), Кравчук (93) — Таммік (38), Ліллемяє (47), Улексін (78).

«Ворскла»: Бондарчук (Самсон, 83), Шайнюк (Радіонова, 106), Корсун, Котик, Подольська, Давиденко (Кульмагамбетова, 83), Петрик, Андрухів, Осіпян (Кравчук, 57), Козлова (Котяш, 72), Калініна (к).

«Флора»: Віхман, Кург (Саар, 46), Розен, Ряямет, Улексін (Саулеп, 103), Туллус (к) (Іванова, 91), Таммік, Таркмеєл, Ліллемяє, Кубаcсова, Теєрн (Хяберлі, 46, Пальтс, 110).

Арбітр: С. Торосян (Вірменія).
Попереджені: Давиденко (67), Кравчук (102) — Розен (70), Ліллемяє (106), Ряямет (120).
Вилучена: Розен (120, «Ф»).