“Blago-Юність” – в півфіналі Кубка аматорів України!

Відбувся чвертьфінальний матч-відповідь ¼ фіналу розіграшу Кубка України серед аматорів.

На домашньому стадіоні «Blago-Юність» вдруге обіграла закарпатський «Марамуреш» з рахунком 1:0 (сума двох матчів 2:0) й пройшла в наступний етап кубкових змагань!

Перша половина кубкової зустрічі пройшла без особливих гострих та небезпечних моментів, однак на футбольному полі відчувалась шалена напруга: ціна помилки була б занадто високою.

Перший хороший момент наша команда створила на 25 хвилині зустрічі: Зубар пробивав по воротах, але кіпер Луговський хоч і непевно, та все ж зловив «круглого» після удару нашого гравця. Ще одна непогана нагода була в капітана Турчанського, проте і його удар видався неточним.

На старті другого тайму небезпечних моментів побільшало, зокрема це удари Богача, Сущака й Зубара, однак надалі відкрити лік голів на домашньому полі нашим хлопцям не вдавалось.

На 82 хвилині зустрічі гравці «Марамуреша» змусили понервувати вболівальників нашої команди, однак сейв кіпера Марчука врятував нас від пропущеного м’яча.

Натомість гола пропустили саме закарпатці: на 88 хвилині зустрічі остаточну крапку в двох чвертьфінальних зустрічах поставив Мізерник, реалізувавши пенальті тонко в кут воріт й не залишаючи Луговському жодного шансу.

Так і завершили: 1:0 (2:0 за сумою двох матчів).

«Blago-Юність» історично виходить до півфіналу Кубка аматорів України!

Дякуємо команді за перемогу! Дякуємо ЗСУ за можливість грати! Дякуємо вболівальникам за любов та підтримку!

Благо-Юність – Марамуреш 1:0 (0:0)

Гол: Мізерник, 88

Склад “Б-Ю”: Марчук Андрій – Гусак Мирослав, Лаврук Святослав, Турчанський Віталій (с), Ємельянов Владислав – Федорів Володимир (Богданов Микола’77), Мізерник Олег, Зубар Святослав (Бичків Олександр’86), Богач Ігор (Поручинський Ігор’68), Майовецький Руслан (Павлик Богдан’90+1) – Сущак Назар (Болокан Дмитро’73).