Відкритий Чемпіонат Івано-Франківська: турнір стартував!

Баскетбол

22-го жовтня розпочався новий аматорський баскетбольний сезон на Прикарпатті!

Перший ігровий вікенд Відкритого Чемпіонату Івано-Франківська складався з трьох поєдинків. Після урочистої церемонії відкриття змагань за участю міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа на майданчик Муніципального ФОЦ вийшли “Harazd” та “Говерла-КФВ”. “Гараздівці” без проблем пішли на велику перерву з перевагою +21 – 40:19. І навіть спурт “говерлян” у четвертій чверті (24:16) не вплинув на підсумковий результат – 69:53 на користь “Harazd”. Найкращим гравцем матчу став бігмен “Harazd” Іван Рожак – 29 очок та 10 підбирань.

“Harazd” – “Говерла-КФВ” – 69:53 (18:7, 22:12, 13:10, 16:24)
“Harazd”:
Стефанюк, Красільніков (2 очки + 10 підбирань), Чернявський (10+ 5 підбирань), Лисишин (14 + 9 підбирань), Рожак (29 + 10 підбирань – 6 втрат) – Овсяк (1), Вичівський (7), Паньків (3), Цюпило (3 + 6 підбирань). Запасний: Боронило. Головний тренер: Руслан Боронило.
“Говерла-КФВ”: Муха (19 очок + 5 підбирань – 6 втрат), Рижак (5), Дунець (2), Добош (13 + 6 передач), Коробчук (2) – Пташник (4), Гончаров (2), Топольник (20, Гапєєв, Белявський (4), Орєхов. Головний тренер: Віктор Бугра.

Далі на майданчику зійшлись БК “Болехів” та БК “Франківськ-ПНУ”. Стартовий ривок 7:0 дозволив франківцям впевнено почуватись на майданчику і довести свою перевагу над суперниками вже у першій чверті – 20:7. Далі розрив між суперниками лише наростав, тож у підсумку команда Олега Пелеха стала авторкою першої “сотні” сезону – 107:62. Звання MVP матчу виборов Дмитро Неволін, в активі якого тріпл-дабл – 38 очок, 11 підбирань та 11 передач.

БК “Болехів” – БК “Франківськ-ПНУ” – 62:107 (7:20, 15:27, 16:40, 24:20)
БК “Болехів”:
Кузнєцов (12 очок + 11 підбирань), Рак (7 + 8 підбирань), Олекс. Дзенглюк (5), Добош (17), Бобик (5 + 6 підбирань) – Олег Дзенглюк (4), Луговий (10), Фреїв (2), Валійон. Запасний: Олійник. Головний тренер: Олег Олійник.
“Франківськ-ПНУ”: Сокіл (16 очок + 5 підбирань), Неволін (38 + 11 підбирань + 11 передач + 6 перехоплень), Чіпка (16), Чвак (22 + 6 підбирань + 5 передач), Ровенський (10 + 15 підбирань) – Грицюк (1 + 13 підбирань), Корольчук (4), Демків. Головний тренер: Олег Пелех.

Завершували ігровий день чинний віцечемпіон турніру “Favorit Motors” та “Говерла-ФКЕП”. “Моторні” доволі швидко встановили комфортні +10 за підсумком першої чверті – 21:11. Далі номінальні господарі лише нарощували перевагу, тож на велику перерву суперники пішли за рахунку 37:20. А от у третій чверті “ведмеді” зуміли дещо повернути інтригу у матчі – 15:12 за підсумком десятихвилинки і 49:35 у матчі. Втім, на більше юних баскетболістів не вистачило – ударна трихвилинка від господарів наприкінці гри принесла впевнену перемогу “Favorit Motors” (81:50). Найвлучнішим у складі переможців став Олег Овсієнко, який набрав 34 очки. Натомість у гостей найкращим став граючий тренер Денис Кошовець, в активі якого дабл-дабл – 16 очок та 30 підбирань.

“Favorit Motors” – “Говерла-ФКЕП” – 81:50 (21:11, 16:9, 12:15, 32:15)
“Favorit Motors”: Овсієнко (34 очки + 6 підбирань + 6 передач + 7 перехоплень), Запухлий (14 + 6 передач + 9 перехоплень), Кушніренко (9 + 7 підбирань), Висоцький (9 + 15 підбирань + 7 перехоплень), Голубєв (12 + 15 підбирань – 5 втрат) – Бровченко (3 + 6 передач). Запасні: Павлов, Гавриш. Головний тренер: Ростислав Бровченко.
“Говерла-ФКЕП”: Кошовець (16 очок + 30 підбирань – 6 втрат), Підвербецький (9 + 5 підбирань – 5 втрат), Рудко (3 – 5 втрат), Тимощук (3), Манько (7) – Бондаренко, С. Малик (4), Гордійчук, М. Малик (8 – 6 втрат), Пазинюк. Головний тренер: Денис Кошовець.

Турнірна таблиця Відкритого чемпіонату Івано-Франківська (станом на 23.10.2023):