Збірна області тріумфувала на Кубку України з таеквон-до

Бойові мистецтва

З 9 по 12 листопада у місті Ужгород відбувся Кубок України серед дорослих та всеукраїнські змагання серед дітей, юнаків і юніорів з формальних вправ, спарингу, традиційного спарингу, спеціальної техніки та тесту сили.

Протягом трьох днів, на 5 майданчиках (доянг) проходили дані змагання, які зібрали близько 1000 учасників з всіх куточків України окрім тимчасово окупованих. Збірна Івано-Франківської області була представлена чисельною командою у кількості 120 спортсменів і 10 тренерів Івано-Франківського обласного осередку ГО « Всеукраїнський Союз Таеквон-До», черговий раз прикарпатці підтвердили лідерство в Українському Таеквон-До, здобувши перше загальнокомандне місце в обидвох змаганнях.

На кубку України команда здобула 12 нагород, серед яких вісім золотих, одна срібна та три бронзові медалі. Зокрема, володарями кубка стали:
Владислав Барчук (спаринг -63 кг), Гаєнко Артем (спаринг -69 кг), Бойчук Марко (спаринг -75 кг), Кузьмін Артур (спаринг -87 кг), Караваєва Ангеліна (формальні вправи), Караваєва Ангеліна (спаринг -75 кг), Традиційний спаринг (Маковійчук Софія, Караваєва Ангеліна), Командний спаринг серед чоловіків.

На всеукраїнських змаганнях прикарпатці здобули 27 золотих, 19 срібних та 14 бронзових медалей. Четверо наших спортсменів з шести можливих стали кращими спортсменами в своїх вікових категоріях: Караваєва Ангеліна серед жінок; Габльовський Станіслав серед юнаків; Чекіс Кіра, серед юніорок; Лис Олексій, серед юніорів.